Szkoły j.włoskiego KRAKÓW

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Przeglądnęłam wiele postów na forum, ale większość z nich ma starsze daty, więc chciałabym się dowiedzieć czegoś bardziej aktualnego.

Poszukuję kursu włoskiego w Krakowie, najlepiej w szkole językowej. Interesuje mnie zarówno kurs zwykły (w roku szkolnym), jak i intensywny wakacyjny.
Czy możecie coś polecić? Najlepiej konkrety z cenami.
Słyszałam dużo bardzo zróżnicowanych opini o Instytucie Włoskim, oraz same niepochlebne o Profi Lingua. Potwierdzacie? Zaprzeczacie?

Pozdrawiam :)
Witam,

Podaj maila a podeślę Ci jakieś info:)
Pozdrawiam.
[email] prosze o info o szkolach w krk:)
polecam lingualand, chodzilam tam 2,5 roku, zajecia sa dobrze prowadzone, 2 razy w tyg, lektorki sa 2 na zmiane, a poza tym sa zajecia dodatkowe (gramatyczne, konwersacje) w ramach kursu, ktore ja wykorzystywalam na maksa .-) cena ok 550 za semestr, mozna rozlozyc na raty, ale wtedy cena jest troszke wyzsza. Trafilam tam przez przypadek, i naprawde jestem zadowolona, ze wlasnie tam sie uczylam :-)
lingualand jest na ul. karmelickiej
Ja zapisalam sie do lingualandu i jestem po piewrszej lekcji, jak narazie wrażenie pozytywne, potem sie okaze wiec bede mogla napisac cos wiecej;) Odnosnie problemu z wyborem, mialam taki sam! mam nadzieje ze dobrze jednak wybralam
oj, dawno nie zaglądałam na wątek. Jeżeli nadal aktualna możliwość informacji o szkołach to mój mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia