Którą szkołę wybrać w ŁODZI? Doradźcie proszę

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę zapisać się na kurs języka włoskiego (semestr 2) w Łodzi. Zastanawiam się nad Progresem i nad Centrum Języków Romańskich. Którą z nich wybrać? Poradźcie mi proszę. Wiem, że w Progresie korzystają z książki "Allegro", a w Centrum Języków Romańskich z książki "Caffe Italia". Odszukałam w internecie prezentację książki "Caffe Italia" i nie jestem przekonana do tego podręcznika. Mam wrażenie, że kładzie on nacisk na komunikację (dużo obrazków, dialogi), a zależałoby mi także na dużym nacisku na gramatykę. Proszę doradźcie. Z góry dziękuję.
ja ci polecam Perfect OK na kolo starego Centralu (taka kolorowa kamienica) ja u nich chodzilam od 3-8 semestru i bylam bardzo zadowolona. gramatyka jest, do tego sa rzeczy do ogladania i slychania, sa tesciki (niestety) a ksiazka Bravissimo - jest na 4 semestry, dalsze semestry to jest Progetto Italiano 3 jesli dobrze pamietam. bardzo milo wposminam. grupy ok. 6 osobowe.
Dziękuję za radę :-). A czy ktoś ma jakieś doświadczenia w Progresie?
Hey, ja zastanawiam się też nad kursem, ale w Łodzi. Myślę o Szkole Języków Obcych Ambasador na Wssm, tylko ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało i czy dam rade?! Co o tym myślicie?
dziewczyny ja wam na prawde polecam Perfekt OK w Lodzi.
Ja też polecam wam Perfekt Ok ;)
am Centrum Języków Romańskich! Chodziłam tam przez rok i uważam, że ta szkoła to totalna porażka. Nie przerwałam tnauki tylko dlatego, że już nie miałam czasu szukać czegoś innego, ale naprawdę strata czasu i pieniędzy. Słyszałam, że empik jest ok i Perfekt jest ok.
u mnie byly dziewczyny ktore przeniosly sie z Empiku tak wiec tam chyba tez byla porazka. Dla mnie najwieksza porazka to byl Oxford na Sienkiewicza. Nawet wroga bym tam nie wyslala. moi znajomi chwalili sobei tam angielski ale WLOSKI BYL TAM DO BANI.
od 3 do 8 sempestru chodzilam do Perfectu i na prawde mloge go polecic. znajomi byli tez zadowoleni z portugalskiego, hiszpanskiego, francuskiego i angielskiego. inne jezyki nei wiem jak stoja bo nie mam znajomych ktorzy na nie uczeszczali
Słyszeliście o szkole językowej z porannym kursem włoskiego? 3 semestr :) Dziękuję!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie