stypendium Otranto - "Porta d'Oriente"

Temat przeniesiony do archwium.
mam wielką prośbę, zastanawiam się nad wyjazdem na na stypendium z instytutu do Otranto, jak myślicie lepiej jechać do małego miasta, czy do jakiegoś większego?
zalezy co lubisz...Otranto jako miejscowosc nie jest duza, za to historyczna i malowniczo polozona.
chcę jechac na 2 tyg. obawiam się że w otrato mogę sie trochę nudzić,większe miasto daje więcej mozliwości,trudno mi się zdecydować...niestety
Byłam w Otranto ale prywatnie, miejscowość przepiękna. A wszystko zależy kiedy chcesz tam jechać zimą i wiosną świeci pustkami tylko miejscowi,bardzo mili zresztą, ale latem... miasto zmienia się nie do poznania. Tłumy że trudno przejść i znaleźć miejsce wolne w barze :D
przez dwa tygodnie nie znudzisz sie napewno.Jest spokojniej, mniej delikwentow, a okolica ma wiele do zaoferowania.Plaze w tamtym regionie sa przepiekne, mamy letni dom w Marina di Ugento.Pobliska Lecce ze swoim uniwerkiem tez jest w zasiegu reki.
witajcie, dzięki za odpowiedź, chyba wybiorę inne miejsce,jakieś większe miasto, właśnie sie okazało że nie mogę się w tym roku opalać, więc o plaży mogę zapomnieć :(, a w Otranto nie ma za bardzo co zwiedzać,pozdrawiam pa
oslawiony Azouz Marzouk aperto un bar a Lecco..mozna isc ogladac..w jakims centrum handlowym..cala Italia zna Azouza..celebrytek prawie...ma nowa milosc 21 letnia..
Lecco i Lecce to 2 rozne miasta. Bardzo odlegle.
Nie wiem skad masz takie informacje. Otranto i jego okolice to jedno z najpiekniejszych miejsc we Wloszech, a samo miasto nalezy do "I Borghi più belli d'Italia".
http://www.borghitalia.it/html/borgo_it.php?codice_borgo=138
Temat przeniesiony do archwium.