Włoski w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! postanowilam zalożyć nowy temat, gdyż wszystkie które dotyczyły nurtującego mnie tematu są w archiwum i pochodzą sprzed WIELU lat...
Planuję zacząć naukę włoskiego od samiutkiego początku, mobilizacji niestety mi brakuje dlatego też szukam dobrej szkoly. Jaką polecacie z własnego doświadczenia?
Dołączam się do prośby. Marzy mi się szkoła w której zajęcia zaczynałyby się w miarę wcześnie i w ogóle... Stos książek się piętrzy, ale jakoś nie mogę znaleźć w sobie mobilizacji. Myślę, że w szkole byłoby łatwiej.
wcześnie to chyba ciężko... moja znajoma chodzi na włoski do Lincolna, (Karmelicka) ale nie wiem jak tam się zaczynają zajęcia. wiem że jest całkiem zadowolona...
też chodzę do Lincolna na Włoski, już drugi rok. mogę powiedzieć, że mi osobiście bardzo odpowiadają te zajęcia. rozwiązujemy dużo zadań związanych ze słownictwem, myślę że to na początek najlepiej. dużo jest zadań na rozumienie ze słuchu również. zajęcia nie są nudnym powtarzaniem zdań z gramy,co najważniejsze ;) ogólnie polecam :)
edytowany przez beliza: 17 maj 2012
i ja chyba się zdecyduje na kurs włoskiego w tej szkole - jesteś już drugą osobą, która bardzo poleca - jak pisałam, moja koleżanka tam chodzi i już się sporo nauczyła w bardzo krótkim czasie.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia