La Scuola di Italiano Bertrand Russell Padova - Padwa

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś zna tę szkołę ? Wybieram się na kurs i próbuję znaleźć jakieś opinie, ale średnio mi to idzie... :)
Ciao!
Moja znajoma była w Padwie chyba właśnie w tej szkole. Nie była jakoś zachwycona. W tym roku jedziemy razem do Orbetello. Wyszukałyśmy w necie ofertę Studio Linguistico w bardzo przyzwoitej cenie. Babeczki doradzają jak dojechać itp., więc powinno być fajnie:) Plus nad morzem!
A wiesz może, dlaczego nie była zadowolona ?
Wróciłam i jakby ktoś się kiedyś wybierał do Padwy na kurs, to chciałam bardzo polecić !!! Szkoła mała, ale tak zgrana ekipa, życzliwa i kompetentna, że naprawdę niczego więcej do szczęścia człowiekowi nie potrzeba :)
Były 4 poziomy zaawansowania, lekcje ciekawe, różne materiały, gramatyka dobrze tłumaczona, a jak ktoś miał dalej jakieś wątpliwości, to nawet po zajęciach można było jeszcze pogadać. Ludzie z całego świata, najwięcej z Japonii. Sama szkoła położona jest w ścisłym centrum, można na nogach dojść do wszystkich sklepów, zabytków czy na dworzec. No i sama Padwa jest idealnym miastem, bo jest: a) ładna sama w sobie, b) świetnie położona i można zobaczyć całe Veneto
Warto zarejestrować się trochę wcześniej, bo im później tym dalej się mieszka...