Jeszcze jedna oferta pracy

Temat przeniesiony do archwium.
znalazlam jeszcze jedna ciekawa oferte
Cerco ragazza polacca che intende trasferirsi a Palermo (villa a mare) età 37 max 40 anni per assistenza a donna anziana (80 anni). Offriamo vitto alloggio e retribuzione mensile adeguata. Richiediamo donna nubile e massima serietà.
Cellulare: 347.[tel]

[email]

szukam dzieczyny polki,ktora chetna jest do przeprowadzki do Palermo(willa nad morzem)wiek 37 max 40 lat do opieki nad starsza kobieta(80lat).Oferujemy miszkanie,wyzywienie i odpowiednie wynagrodzenie.Szukamy kobiety nieameznej i o maxymalnej powadze.

Zaznaczam iz ogloszenie pochodzi z internetu i nie odpowiadam za jego tresc,ani nie znam zadnych blizszych info
Cercasi signora ucraina-polacca o rumena (bella presenza) per collaborazione in azienda agrituristica in Sicilia.Offresi vitto, alloggio e compenso da concordare.
Ragusa
Telefono_Uff_: [tel]
Fax: [tel]
ja osobiscie boje sie takich ogloszen, to zbyt piekne aby bylo pradziwe. tylko dzieczyn erbuke sie przeciez do domo publiucznych. nie wiem czemu ale nie ufam ogloszenia z intrnetu o roznych podtekstach. najlapiej prace zalatwic przez jakas znajaoma, bo rto bezpieczniejsze. pozdrawiam wszystkich.
Oj Marzena na jakim ty swiecie zyjesz????Do domu publicznego szykaja kobiet od 37 do 40 lat??
Nie chce powiedziec ze moze ten kto napisal to ogloszenie ma nadzieje ze sobie zycie ulozy.....ale jak nie zadzwonisz to sie nie dowiesz....wiec.
Ja nie biore na siebie odpowiedzialnosci za ogloszenia jakie wam wklejam ale i nie mam zamiaru na wlasny koszt dzwonic i dowiadywac sie szczegolow.
Od tego sa agenzje posrednictwa.
Moja pomoc konczy sie na tym ,ze jesli cos ciekawego znajde co moze wam sie przydac to wklejam to i tlumacze.....ale jesli i tak nie jest dobrze.....to nie bede wklejac.
Pozdrawiam
Dori, nie denerwuj sie. Mysle, ze robisz fajna robote. Jesli ktos szuka pracy naprawde, to za taka pomoc bedzie Ci wdzieczny. Nie kazdy ( szczegolnie w Polsce ) ma dostep do tych ogloszen. Jesli masz czas i chec szukaj i dawaj te ogloszenia. Napewno ktos skorzysta. Pozdrawiam
Jeszcze raz ja. Bardzo czesto pytajac kogos czy nie ma pracy dla opiekunki, slyszalam pytanie: ile ma lat? Pracodawca zaklada, ze mloda dziewczyna nie ma doswiadczenia, cierpliwosci i ze bedzie chciala czesto wychodne by spotkac sie z rowiesnikami. A jesli chodzi o wymagana "samotnosc" to tez dla nich jest wazne, gdyz "matka dzieciom" chce co jakis czas jechac do domu, teskni i czesto nie wytrzymuje rozstania. Nie moge powiedziec czy to ogloszenie jest powazne, ale wymagania sa calkiem normalne. Czesto sie spotykam z takimi.
Dori potwierdzam , kawał dobrej roboty ,nie ma dużo takich jak ty którzy chcą pomagać .
tak to prawda dori jest wyjatkowa. ona jedna zaczela nam pomagac. sa tu i inne osoby z italii ale one tego nie robia, tylko dori. wiec dziekuje ci dori, za pomoc. pozdrawiam
tak, tak... pozostale osoby mieszkajace w Italii sa zle i samolubne i wszystkie ewentualne prace beda miec tylko dla siebie.... i z nikim sie nia nie podziela...
Oj Marzena29, znowu narzekasz. Wystarczy poszukac w internecie, z tego co widze masz do niego dostep. Jak nie rozumiesz wloskiego to slownik w lapki albo ewentualnie rzuc ogloszenie tutaj, ktos Ci je zawsze przetlumaczy. Kazdy z forumowiczow ma swoje wlasne zycie i niekoniecznie moze miec czas i ochote na spedzanie dnia na szukanie Ci ofert. Dori robi az nadto by zadowolic osoby szukajace pracy (brawo Dori). Dobrze pamietam ze szukasz pracy Marzena, napisalas na ten temat tyle postow, ze trudno byloby nie zauwazyc i przypuszczam ze kazdy jesli dowie sie ze poszukuja opiekunki, zamiesci to ogloszenie na forum. Ale nie zniechecaj nas do tego swoimi narzekaniami. A poza tym polecam liczyc na siebie:
Strony gdzie znajdziesz ogloszenia:
www.lalocandina.it
www.portaportese.it
http://annunci.tiscali.it
www.kataweb.it
www.secondamano.it
witaj. dziekuje za odpowiedz. tak narzekam jak zauwazyles. jestem pesymistka, co robic zycie mialam i mam trudne ale nikogo o to nie obwiniam.przejrze sobie te stronki ze slownikiem w reku. pozdrawiam
?jeden wielki znak zapytania
Cześć Dori wysłałam ofertę to co podalaś praca opieka na starszą Panią i serwis mi ją odrzucił zę nie ma takiego meila Elena
o ile sie nie myle marzena29, to Szymcio załączył info o zbiorach, może to zauważysz...powodzenia
Elena.....ogloszenie zostalo wklejone weic nie moge nawet napisac ,ze byc moze zle przepisalam.
Sama teraz wyslalam,jesli i do mnie wroci znaczy,ze cos jest nie tak....ale jak juz napisalam pod ogloszeniami.....wkleilam je z netu i nie biore na siebie zadnej odpowiedzialnosci ani za tresc ,ani za prawidlowosc danych.
szymcio bym zadzwonila o ta prace przy zbiorze pomidory ale ja nie dogadam sie z tym wlochem przez telefon.a moze to polak/ ty tam pracujesz na pomidorach?
marzena daj mi nr GG mój to 2007441
eh... że tez zawsze znajdzie sie jakieś "ale"...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka