szukam osob z Rzymu...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Mieszkam w Rzymie o tygodnia(jestem tu na stałe)i praktycznie jeszcze nikogo tu nie znam...Dlatego pisze.Chciałabym się z kimś spotkać,poznać i tak pogadać...bo czuje sie tu bardzo samotna i z kims to zawsze razniej.
Mam 18 lat a na imie Karolina.Jest ktos zainteresowany?
Czesc Karola, jak Ty się tam znalazłaść w tym Rzymie.
Jestes odważną osobą i na pewno dasz rade. Niedługo poznasz dużo ludzi(a szczególnie facetów, Włosi są wrażliwi na Polki, nie ufaj im zbytnio).
Byłam we Włoszech, ale nie w Rzymie, ciekawa jestem jak tam jest, ponoć duży ruch!
Pozdrawiam, do usłyszenia!
Ciao
oj duży ruch.Jakoś nie moge się jeszcze do tego przyzwyczaic.Troche mnie to wszystko przeraza,a co najgorsze jestem tu zdana tylko na siebie...
Tez mam taką nadzieje,że w koncu kogos spotkam...zobaczymy jak to wszystko będzie.A urode mam rodowitej włoszki,więc może nie będzie tak żle;)
Ja też myśle,że skoro już tu się znalazłaś to sobie poradzisz...A jeszcze jak masz urodę włoszki to sukces gwarantowany,bo takie są najpiękniejsze:))
Badż otwarta na ludzi,nowe znajomości a zobaczysz wszystko się jakoś ułoży;)
Dzięki:*
Karo( ... gdybys chciala to napisz mi emila: [email] ... ja (mam nadzieje)w niedlugim czasie takze znalezc sie w Rzymie i z checia nawiarze kontakt, bo bede w podobnej sytuacji .... :) Pozdrawiam
dzięki,napewno się odezwe;)
Italiano Boy ty zdraaaajco;)
do Karol_aaaa jezu coraz bardziej skomplikowane nicki macie;) jesli chcesz nawiazac kontakt z polakami to proponuje pojsc do polskiego kosciola nie daleko Piazza venezia jedna z drog chyba sie nazywa Botega Oscura (mam amnezje jesli chodzi o nazwe ulic) w niedziele najlepiej rano tłumy polakow nic tylko wybierac i przebierac;)zycze powodzenia napewno znajdziesz tam duzo miłych osob:)
pozdrawiam serdecznie była Rzymianka;)
Iwon nie gniewaj się na mnie:( Przecież już przeprosiłem:DA włoszki i tak mi się bardzo podobają i nic na to nie poradze,że tak na mnie działają...
Widze,że macie nowego kolege na forum(2pajaca)ja byłem 1:Pale w pore się opamiętalem:)
Pozdrawiam.
Italiano Boy dla scisłosci ciebie pajacem nigdy nie nazwalam;)a kolega pobil cie pod kazdym wzgledem w swoich komentarzach,ale jak zdazyles zauwazyc i on sie opamietal;)teraz ma straszne wyrzuty sumienia;)

z pozdrowieniami Iwon

P.S. oczywiscie ze sie nie gniewam:)Twoje przeprosiny przyjełam:)
czesc ja mam 19 lat mieszkam w rzymie od 4 lat chodzilem tu do szkoly a teraz chodze do roboty chcialem poznac dziewczyny polskie w rzymie bo nieznam nikogo z polskirnbylo by mi milo czesc moi numer tel 3496346455
Ja przylatuję na Sylwestra do Rzymu, a w czerwcu 2007 przyjeżdżam tam na minimum 2 miesiące. :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa