praca-caterina klekot

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |
Witam! Jestem tu pierwszy raz i oby nie ostatni.Szukam pracy jako opiekunka (asystentka) do osób starszych.Mam odrobinę doswiadczenia, również pracowałam we Włoszech.Z ciekawości zajrzałam na forum włoskie.Próbowałam zkontaktować z p. Cateriną Klekot,ale ani tel., ani emaila nie przyjmuje moja poczta. Czy coś jest nie tak? czy, Ktoś wie, jak się z Tą Panią zkontaktować? Z góry dziękuję!!!
witam

jesli jestes nadal zainteresowana praca jako opiekunka to napisz do mnie [email]

pozdrawoam Magdalena
mam prośbę czy ktoś by mi mógł sprawdzić czy to pewne jest rnPRACA DO OPIEKI OSOBA STARSZArnNEAPOL KASERTA rnPani mówi po Polsku, troche jestem niepewna czy to aby nie oszustwo
Tamtej Pani nie znam. Natomiast o [email] mam dobre zdanie.
hello ja pracowalam przez agencje gdzie pracuje kasia polecam to num [tel]
A ta Klekot nie występuje też jako Kasia z Celano,która werbuje do pracy w klubach jako hostessy(czytaj-prostytutki)?za dużo zbieżności
nie ja ja znam osobiscie biuro jest w bellari kolo rimini ,nie jest to biuro polskie tylko wloskie a kasia werbuje osoby tylko do hoteli na sezona nie jako hostessy.wiem bo pracowalam przez te biuro legalnie nie pobieraja oplat wszystko est legal zalatwiaja permeso sezonowe na 6 mies.
jak nie wierzycie i nie ufacie zadzwoncie pod ten num poproscie kasie do tel.ja bedac we wloszech sprawdzilam osobiscie czy istnieje ta agencja i jest naprawde szefem jest mlody wloch.
A na okres zimowy to biuro załatwia prace??szukam pracy tak od konca pazdziernika.
tego to ja nie wiem zadzwon to sie dowiesz
Tak agencja istnieje to prawda. Mają biuro w budynku mieszczącym się niedaleko COOP-a (w drodze między Igea Marina a Gatteo a Mare).Inna rzecz, że jest to agencja zdecydowanie amatorska.Niedawno wróciłam z pracy. Byłam tam prawie pół roku. I nie wszystko było tak różowo jak opisujesz.Mi jakoś się udało spokojnie przepracować ten sezon.Ale rozmawiałam z dziewczynami pracującymi w innych hotelach.Tam już nie zawsze było tak ciekawie.Agencja ZUPEŁNIE nie reaguje, kiedy dziewczyny mają jakieś kłopoty.Zostają same sobie i agencja umywa ręce.Po pierwszym telefonie i po usłyszeniu informacji,że coś w pracy jest nie tak, pani Caterina po prostu nie odbiera więcej telefonów od "potrzebujących".Dziewczyny miewały kłopoty z wypłatami.Agencja nie reagowała na telefony z prośbą o pomoc.O "profesjonalności" tej agencji możnaby jeszcze wiele napisać.Ale chyba nie warto... Szkoda czasu. Pozdrawiam i nie polecam.
tez tak slyszalam ale ja mialam 2 prace z tej agencji.Kiedy zrezygnowalam kaska szukala mi innej pracy i znalazla lepsza bo taki jej warunek postawilam .Widzialam ta agencje i bylam tam na spotkaniu z nia i rozmawialam potem utrzymywalysmy kontakt tel.jezeli chodzi o ta prace co mi znalazla ta 2 -ga jestem zadowolona trafilam do dobrej rodziny i wszystko bylo w porzadku, jezeli ktos nie jest nauczony pracowac 12 lub 13 h dziennie to wiadomo ze nie bedzie sie podobalo.a gdzie ty pracowalas? ja w igea marina
A pani Katarzyna Klekot juz w tej agencji nie parcuje. Tak sie dowiedzialam od tejże agencji. Niewiem dlaczego juz tam nie pracuje. Ja pracowalam w hotelu 11-12 godzin dziennie w to lato niedaleko Rimini za 900 euro, spanie i jedzenie mi dawali ale uwazam ze 900 to i tak za mało!! Za taki zapieprz! Słyszałam,ze polki maja nawet 1400 euro i tez z jedzeniem i spaniem i tez legalnie.
Ale z zadnej agencji nie jechalam zaznaczam.
ja pracowalam za 1000e a to dlatego ze przez agencje.na nastepny rok jade do tego samego hotelu wlasnie za 1400e
Piszesz, że 13 godzin... U nas w hotelu po 14 sierpnia bywały dzionki po 15-16 godzin dziennie. Mi to nie przeszkadzało. Nie ma nic za darmo. Chodzi mi o stosunki pani Klekot do nas a nie o to ile i jak ciężko pracowaliśmy.Ja pracowałam w Villamarina.
hej ja właśnie wróciłam z pracy z Igei Mariny. Także załatwiłam tą pracę przez agencje w Bellarii u kaśki
i jak podobalo ci sie jak to mozliwe ze sie nie widzialysmy ja poznalam tam mnustwo polakow
Moze zmienicie nazwe tematu na "FAN CLUB caterina klekot"?
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=48068412&v=2&s=0
mnóstwo
hej cinquantatre co ma oznaczac ten link? my tam nie pracowalysmy jako hostessy!tylko normalnie i legalnie w hotelu jako kelnerki lub pokojowki cos masz przeciwko temy ze o tym piszemy?
Piszcie, piszcie, ale pamietajcie, ze jest wiele dziewczat, kobiet, które was czytaja. Przy tej okazji nie zaszkodzi przypomniec o tej innej stronie pracy we Wloszech.
oki:)
Witam poszukuje pracy w hotelu w rimini tak sobie tu czytam to wszystko i mam pytanko .widze ze dosc dobrze znasz sie w tej swerze pracy w hotelu ,3 miesiace pracowałam w San Benedetto w knajpce włoski znam na poziomie komunikatywnym i bardzo chciała bym znowu o Włoch;-( czy była bys w stanie podac mi namiary na jakis konkretny rzetelny hotel i pracodawce .a moze zabrała bym sie z tobą:) aaa i czy jakies szersze informacje na ten temat mogła bys mi przesłac.odam e-mail [email] z góry dzieki zycze wszystkim miłego dnia
do ciebie paulinko pisałam gdzie jesteś?............
hej emilko, ja też pracowałam w igea marina za pośrednictwem biura, gdzie pracuje k.klekot :)
paulinko, mam nadzieje, że spotkamy się na tym forum. ja również w przyszłym roku będę pracowała w igea marina :) może się tam spotkamy :)
hello jak masz dostep do gg moj num6314838
Paulinko witam cie podaj mi jeszcze raz numer do tej kasi która zajmuje sie załatwieniem pracy w hotelu mój nr.[gg] buziaki papa
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 31
poprzednia |