włosi i angileski

Temat przeniesiony do archwium.
hey mam pewien problem jade za niedlgo do włoch na wakacje ale wogole nie umieim wloskiego jedynie moze dziendobry i koniec czy bede sie mogla porozumiec po angilesku jak włosi mowia w tym jezyku ?
To zalezy - jeżeli jedziesz do jakiejś wiochy, to tak jak i u nas - nikt po angielsku nie mówi..rnA jezeli jedziesz do jakiegos atrakcyjnego turystycznie miejsca to wszedzie - w kasach muzeow, w hotelach, na campingach po angielsku sie dogadasz. Gorzej z kupowaniem, ale straganiarze pare słów po angielsku zawsze znają (w koncu to ich korzysc) a w supermarketach jest samoobsługa i problem z głowy:DrnPOzdrawiam~!
no Ja nie wiem czy się dogada ;-) , a czy to nie ta sama koleżanka , która kilkanaście minut temu chciała włochów podrywać ... :P
z doswiadczenia wiem że wlosi nawet ci wykształceni zwykle kiepsko znają angielski..ale oczywiscie podstawowe zwroty typu ile to kosztuje etc z penwoscią beda zrozumiane wszędzie...
moj italiano zna plynnie wloski :D
heheh
no angielski :P
Cucciola ... to mądry Italiano :P
ide spac , bo wszystko mi sie kreci, mialo byc ze zna plynnie angielski

ale na dobra sprawe zadna filozofia byz wlochem i znac wloski:P,
ale nawet niektórym tubylcom zdarza sie kaleczyc jezyk, ale tak jest wszedzie ;)
heheh no Ambra:P mądry mądry...a tak poważnie to skończyl chiński( teraz nie żartuje) i co dziwne , nie? :P
hey dziewczyny :) moj italiano tez umi plynnie angielski :) moim zdaniem to zalezy od danej osoby czy umi jezyk czy nie:) niektorym chce sie uczyc a niektorym nie ;p
Hey ! Wlosi bojá sié mowic w innym jezyku- bo nie znaja go plynnie wstyd!
Znaja ale wola nie uzywac!Kazdy ma jakies podstawy!acha moze dlatego ze nie musza tak jak my jezdzic do anglii zeby zarobic i omija ich to.Na polnocy wiecej osob zna angielski niz na poludniu!Ale sadze ze dogadasz sie po angielsku!papa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia