szukam mieszkania w Rzymie w zamian za terapię

Temat przeniesiony do archwium.
W połowie lipca wybieram się na miesięczny kurs włoskiego do Dilit International House w Rzymie. Mogę skorzystać z mieszkania zaproponowanego przez szkołę, ale wolałabym zamieszkać z rodziną, która pomogłaby mi poznać piękno "wiecznego miasta". Z wykształcenia jestem logopedą, zajmuję się pracą z niewidomymi. Mam duże doświadczenie w pracy w najlepszych ośrodkach w Polsce oraz zrobiony staż z neurologopedii i oligofrenologopedii. W styczniu zaczynam studia doktoranckie. Chętnie poprowadzę zajęcia z dzieckiem niepełnosprawnym, lub pouczę polskiego. Nie znam nikogo w Rzymie, nie znam też dobrze języka, więc byłoby miło poznać kogoś kto pomógłby mi poznać kulturę, kuchnię, mentalność etc Italii. Nie szukam pracy, bo swojej w Polsce, nie zamieniłabym na żadną inną. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc proszę o maila [email]
w zasadzie to "pokoju" a nie "mieszkania" ;-) A może po prostu ktoś kto mieszka tam na stałe pokaże mi Rzym, nie szlakami milionów turystów, a szlakiem Włochów. Ich ulubione miejsca spotkań, odpoczynku, zakupów, najlepsze kafejki, pizzerie itp. Będę baaaardzo wdzięczna.

« 

Życie, praca, nauka