poród i opieka medyczna we włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszyskich serdecznie.
To forum to prawdziwa skarbnica wiedzy nt. Wloch.

Znalazlam sie w dosc zagmatwanej sytucaji, mianowicie spodziewam sie DZIECKA Z WłOCHEM. Jestesmy w zwiazku nieformalnym i na razie sytuacje pewnie sie nie zmieni, choc bardzo sie kochamy i chcemy mieszkac z soba. Oznacza to, ze teraz jestem w Polsce, ale mysle o przeprowadzce do Wlocha na stale za okolo 2 miesiace.

Bardzo prosilabym Was o podzielenie sie ze mna informacja i moze doswiadczeniem w temacie OPIEKI MEDYCZNEJ W CZASIE TRWANIA CIĄŻY I SAMEGO PORODU WE WłOSZECH.
Jak to jest z ubezpieczeniem zdrowotnym z NFZ, czy obejmuje ono porod i badania? Czy powinnam wykupic jAkies ubezpieczenie we Wloszech.
Jesli chodzi o zatrudnienie i ubezpieczenie, to posiadam je w kraju.


dzieki za kazde info :)
jest już dużo tematów o tym,poszukaj w wyszukiwarce.Wejdź też na baby-bum.Skupia on młode mamy,które wymieniaja sie doswiadczeniami.napewno będziesz tam miło przyjeta.A od porad wszelkiej maści jest tu tylko jedna i niezastąpiona Dee.
CZESC KOCHANIUTKA!JA MIALAM TA OKAZJE URODZIC WE WLOSZECH A WCZESNIEJ BYC W CIAZY,NO I CHYBA TYLE CI POWIEM,ZE DZIALA JAK U NAS JAK NIE POSMARUJESZ TO GODNIE NIE URODZISZ.MNIE KOSZOWALO CESARSKIE CIECIE 1200 EURO!KAZDEGO MIES.LEKARZ BRAL OK 70-80 EURO ZA WIZYTE,A JAK MIAL PRZYJECHAC NA POROD TO WLASNNIE PRZYPADKIEM MIAL ROZL BATERIE W TEL.OPIEKA PANSTWOWA CHYBA NIE ROZNI SIE OD NASZEJ BIEDA I BALAGAN(JA PISZE JAK JEST NA POLUDNIU).A W NIEKTORYCH SZPITALACH NA POLUDNIU SA NAWET SZCZURY!!!ALE NIE BAZUJ NA MOICH DOSWIADCZENIACH,BO CO KRAJ TO OBYCZAJ!
baby-boom,juz mają prawie 800 wpisów.
AHA!JEZELI CHODZI O OPIEKE W SZPITALU TO BYLO DOBRZE,OBSLUGA MILA,DUZO POMAGAJA MLODYM MAMA.
Diavolino dziekuje za odpowiedz. Oczywiscie zanim umiescilam moj wpis, nieomieszkalam przeszukac forum. Jednak nie udalo mi sie znalezc niczego na interesujacy mnie problem. Choc dowiedzialam sie wielu innych ciekawych rzeczy.
czy bylabys tak mila i podsunela mi konktetny link? nie moge tez znalezc tematu baby-boom.
To chyba wszystko przez ten stres i szczescie :)
Kaya30 dziekuje za podzielenie sie wrazeniami.
Czy Ty bylas w jaksi sposob ubezpiczona we wloszech czy mialam tylko ubezpiczenie z NFZ? A do lekarzy chodzilas prywatnie, czy to byly tzw. koperty?
Napisz mi prosze cos wiecej, zwlaszcza w temacie wlasnie ubezpiecznia.
http://www.wloski.ang.pl/baby_boom_17322.html,ten temat jest w dziale inne
http://www.wloski.ang.pl?baby_boom_17322.html
jest w dziale inne
wklep w wyszukiwarce baby boom? i temat ci wyskoczy
Wielka buzka :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

CafeItalia