Milan (Bergamo)???

Temat przeniesiony do archwium.
Kupiłam bilet Ryanair z Krakowa do Milan (Bergamo). Wyjaśnijcie mi co oznacza to Bergamo w nawiasie?? Ponieważ muszę jeszcze dotrzeć do Torino więc szukałam połączenia (jak zwykle) z lotniska do Torino z Autostradale (autobusy) i bez skutku. W ogóle jak wchodzę na stronę Aeroporti di Milano tam w wykazie przewoźników nie ma Ryanair...
Wydawało mi sie, że w tym wypadku Bergamo to nazwa lotniska ale zdaje sie, że w Milano jest tylko Malpensa i Linate. Pomóżcie mi rozwiązać tę zagadkę!
Czy dotrę do Milano z Ryanair???
i jest jeszcze Bergamo szukja pod ta nazwa,tu masz link:

http://www.orioaeroporto.it/Airpor/portalProcess.jsp
Bergamo jest oddalone od Mediolanu jakies 70 km.
Milano-Bergamo to lotnisko nieopodal miasta Bergamo Myśle że jesli nie będzie bezpośredniego połączenia z lotniska Milano-Bergamo do Torino na pewno będzie autobus z lotniska do Mediolanu. Niestety miałam przyjemność lądować w Milano-Bergamo i jest to małe lotnisko i co za tym idzie problem z bezpośrednim dojazdem do innych miast.
Pozdrawwiam:)
wielkie dzięki za info!!!
Pozdrawiam!!
http://www.rynekturystyczny.pl/komunikat/16152/Linie_lotnicze_Meridiana_inauguruja_polaczenie_Krakow_Turyn.html masz przeciez bezposrednie polaczenie Krakow Turyn
Włoska Meridiana, czołowa europejska tania linia lotnicza, inauguruje sezon zimowy, uruchamiając połączenie Kraków Turyn, które obsługiwać będzie jeden z osiemnastu samolotów MD82 ze 165 fotelami na pokładzie. Od 5 listopada Meridiana oferuje trzy rejsy tygodniowo na tej trasie, w poniedziałki, środy i piątki. Rejs z Krakowa startuje z lotniska Balice o 13.30 i ląduje w Turynie o 15.30, zaś rejs z Turynu startuje o 10.40, a ląduje w Krakowie o 12.40.
wiem, że jest znowu taka możliwość ale jak kupowałam bilet to niestety takiej opcji jeszcze nie było:(
niestety, nie kursują w każdy tydzień i na przełomie stycznia i lutego nie będę miała przyjemności przetestować Meridiana z Torino do Krakowa:(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa