prosba o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
lece do Mediolanu w sobote i laduje o 10 z minutami rano

Musze dostac sie do miejscowosci Asiago (chyba okolice Vincense) do wieczora. w niedziele na 17 musze byc w Mediolanie na lotnisku.

znacie jakies pafne połaczenie? jade tam pierwszy raz. Bede wdzieczna za pomoc
Napisz na ktorym lotnisku ladujesz, bo w Mediolanie sa 3.
i z ktorego odlatujesz?
z mediolanu pociag do vicenza o godzinie 12:55, przyjazd do vicenza o 14:42,
nastepnie przesiadka.
autobus do asiago odjezdza o 16:30, w asiago jestes o 18:18.

sprawdzilam z centrum medialanu, poniewaz nie napisalas na jakie lotnisko przylatujesz, jesli do Bergamo to na pewno jest szybsza trasa.

informacje (jesli znasz wloski)

www.trenitalia.it - pociag z medialanu do vicenza

http://www.ftv.vi.it/a_65_IT_232_2.asp?lineaId=023A

autobus z vicenza do asiago.
powrot:

Asiago autostazione:
08:38
w Vicenza:
10:24

pociag z Vicenza do Medialoanu:
10:46
w Mediolanie: 14:05

niestety w niedziele z Asiago jest malo poaczen do Vicenza.
dzieki serdeczne,
Pozwólcie, ze sie podepne, żeby nie zakładać nowego wątku.
Nie pamietam ile trwa podróz autobusem z lotniska Bergamo do Milano (stazione ferrovia). Mam juz wszystkie bilety kupione i bardzooooo sie boję, że nie zdążę.
Zakładając, że przylecimy zgodnie z planem wylot z Katowic 16.05 w Bergamo 17.50. Odbiór bagażu. Gdzie mam kupić bilet na autobus? coś mi sie kojarzyły, że u kierowcy...a może w okienku na lotnisku? Interesuje mnie czas trwania podróży z Bergamo do Milano autobusem. Pociąg mam 19.05 bilety kupione online. Nastepny pociąg dopiero o 22giej więc z dzieckiem nie chciałabym siedzieć na peronie. Kurde za bardzo to wszystko na styk. Najważniesze ile trwa ta podróż!!!30 minut? Może byłoby lepiej do Bergamo na stancje i z tamtąd pociągiem do Milano? pamiętam, że kiedyś przegapiłam jedną stację i musiałam wracac metrem no i zwiał mi ES i jechałam na tym samym bilecie ale już IC. W tym jednak przypadku nie mam innego połączenia dopiero za 3 godziny a to dużo.
Ostatnie pytanie. Jeśli kupiłam bilet na pociąg online to nic mam z nim nie robić (wydrukuję sobię na potwierdzenie) tz czy szukac konduktora czy poczekać, aż sam sie zjawi i w tedy mu pokazać wydruk bądź sam codice?
Się rozpisałam, ale przeraża mnie fak, że tak mało czasuuuuu będzie na dojazd na lotnisko.
Proszę Was o pomoc bardzoooo bardzooo:)
już wiem że około godziny więc bilety na pociąg do zwrotu....:P ale jeśli ktoś wie jak to jest z biletem online to niech się podzieli informacjami na przyszłość:)
Najwygodniejsze polaczenie z lotniska w Bergamo do Milano Centrale jest wlasnie autobusem, podroz trwa faktycznie ok. godziny. Bilet na autobus najlepiej kup u kierowcy l(mozna tez w kasie, w hali przylotow lotniska (pytaj o Orioshuttle). Cena 8€ w jedna strone, dzieci do 2 lat gratis, od 2 do 12 lat 3€.

Bilet na pociag kupiony on line - jesli kupujac wybralas opcje ticketless i dostalas kod rezerwacji, to podajesz ten kod konduktorowi (albo pokazujesz mu wydrukowana rezerwacje).

Mozesz zmienic juz zrobiona rezerwacje na pociag , albo on line (trzeba sie zalogowac) albo dzwoniac pod nr. [tel]to zza granicy. Rezerwacji nie mozna zmienic na pociagi regionali.
trishya--dziękuję Ci za pomoc. Z tym biletem na pociag to już sie będą martwić Ci co kupili. Jeśli znajdziemy dogodne połączenie innym pociagiem to zamienią a jeśli nie to jest opcja wynajęcia samochodu lub przyjadą poprostu po nas, tyle że to 4 godz w jedną stronę...dzięki jeszcze raz za pomoc:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia