ile kosztuje sukienka??

Temat przeniesiony do archwium.
hej :)
sluchajcie, mam pytanko do dziwczyn mieszkajacych we Wloszech, a w sumie to do tych z Neapolu: orientujecie sie ile kosztuje przecietnie sukienka jakas taka bardziej elegancka? mam na mysli sukienke na wesele. nie musi byc od armaniego, ale ile tak mniej wiecej ? czy sa jakies sklepy z takimi sukienkami? orientujecie sie moze gdzie? czy 100 € wystarczy? z gory dzieki z aodp!!
zalezy, czy kupujesz w sezonie, czy poza, 100 euro to raczej na wyprzedazach, jesli chcesz cos ladnego i w dobrym gatunku. Do 100 euro t pewnie tylko w Camomilli albo Zara obydwa na via Toledo.
a czy sa jakies sklepy tylko z sukienkami, tak jakw polsce np?? nie mowie o firmowych tylko tak ogolnie skierowane tylko na sprzedaz sukienek?
przejdz sie po via roma i corso umberto,moze w ktoryms ze sklepow cos znajdziesz,ja ostatnio kupilam fajny komplet na wesele w batika na piazza cavour
jesli nie znasz Neapolu, to zaznaczam, ze via Roma, to wlasnie via Toledo. Sa oczywiscie sklepy, ktore zajmuja sie wylacznie sukniami na ceremonie, ale te kosztuja duzo duzo wiecej.
dzieki!!:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia