KSIAZKA O JULII W ITALII

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałam was poinformować, że ukazała się moja książka ,,A kiedy się obudzę?” wydana przez wydawnictwo Radwan. Historia Julii, która wychodzi za mąż za Włocha. Mieszkają pod Rzymem, mają syna. Ona jest dziennikarką, korespondentką gazety polskiej, mąż Mattia adwokatem. Historia raczej dla pań. Panów zapewne nie zachęci – zbyt dużo o miłości, tej rzadkiej, bo szczęśliwej ;)
Zachęcam do nabycia na stronie wydawnictwa Radwan http://www.radwan.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=37&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=1
Ile stron ma ta ksiazka?
Bo mi sie zawsze wydawalo ze szczesliwa milosc jest nudna:))
A momenty sa??:))))
Pozdrawiam
na faktach?
Przeciez autorka napisala ze to jest o szczesliwej milosci Polki z Wlochem, czyli science fiction:)
Julia to nie ja :) ale jej postać to kompilacja pewnych zdarzeń, wątków, które miały miejsce. Włosi powiedzieliby ,,liberamente ispirato ad una storia vera”
oppure ,,OGNI RIFERIMENTO AI FATTI E AI PROTAGONISTI DEVE RITENERSI PURAMENTE CASUALE”
niekoniecznie, do konca tego tomu jest szczesliwa, w drugiej czesci moze byc inaczej.
A jesli to bedzie trylogia, to trzeci tom moze byc horrorem:))
A jesli mozna sie grzecznie zapytac, to co Cie natchnelo?:))
tego typu ksiazki pisza dla kasy..ceny so od 15 do 25 eu ..a po jakims czasie te ksiazki leza po 1 eu
vide:http://www.wloski.ang.pl/Co_czytac_31624.html
Temat przeniesiony do archwium.