Coming Out

Temat przeniesiony do archwium.
Od dwóch lat mieszkam w Rzymie, tuż przy słynnej via di San Giovanni... i tak się zastanawiam - ktoś uczęszcza do tutejszych lokali?
haha no pewnie ze tak:D
eh, popatrz jaka burze wywołałem;P jak dni mijają? co robisz w nd wieczorem?;)
"slynnej" Via San Giovanni ,nie tam znowu taka slynna ;) ulica jak ulica ,sa lepsze lokale w centrum :P
A jakie lokale sa godne polecenia w Rzymie? ....jakos zawsze pod tym wzgledem po omacku sie poruszam :-/
Via Veneto,Trastevere ,zalezy co Cie interesuje,jakiego typu lokale,muzyka itp. :) ?
Ja w sumie najczesciej sie kieruje w strone Trastevere albo w okolice Piramidy.
edytowany przez marysia2: 16 lis 2011
okolice "Piramid" to Testaccio ;) tam sa same dyskoteki (no,nie tylko,ale glownie) ja niecierpie dyskotek :P
ja też Testacio albo cavur,p. del flaminio
Wczoraj bylam w fajnym lokalu na aperitivie na cavuor :-)
okolice piramide i circo massimo, polecam fajną restauracje meksykańską, aperitivy mają niezłe
testaccio to masakra, sama szkola srednia i chlopcy ze zrobionymi brwiami
a ta maexicana na circo massimo jest naprawde fajna :D
bo na testaccio sa prawie same dyskoteki ,a w takich miejscach srednia wieku nie przekracza 25 lat ;) ,jesli chcecie uniknac watpliwego towarzystwa malolatow i podstarzaly podrywaczy probujacych wyrwac nastolatki to unikajcie jak ognia testaccio ;D

najlepsza meksykanska restauracja to Cucara Macara niedaleko piazza Sempione ,polecam - rewelacja ! jest tez inna,rownie dobra i chyba jedyna,w ktorej serwuja Burrito ,La Cucaracha na Via Candia .
Temat przeniesiony do archwium.