Bergamo - aiutami? ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam forumowiczow :) 17 maja wybieramy się z chłopakiem na 3 dni do Bergamo i szukamy taniego miejsca do spania. Znalazłam parę interesujących mnie ofert na stronach z hostelami, jednak wyjątkowo kusi mnie jedna z ofert, na temat której nie ma żadnych opinii. Jest to Casa MaryLu pod adresem Piazza Pontida 10. Czy ktoś z Was, mieszkających w Bergamo lub okolicach, wie może coś na temat tego hotelu? Czy zdjęcia odpowiadają rzeczywistości? Cena jest zaskakująco niska, jak na takie warunki. W związku z tym jestem podejrzliwa i możliwe, że wybierzemy inny hotel. Może macie jakieś sugestie lub sprawdzone miejsca w tym pięknym miasteczku? :) Interesują mnie pokoje 2-osobowe z łazienką (najlepiej osobną ale może być wspólna) w cenie do 700zł za 2 osoby za 3 noce. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Podaję adres strony reklamującej w/w hotel MaryLu:
http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Casa-MaryLu/Bergamo/60824?sc_sau=prfs&sc_pos=6
trudno znac hotele lub miejsca noclegowe w miejscowosci w ktorej sie mieszka, ja np. w moim miescie nie znam takich i i moglabym nic doradzic. Mysle ze tak samo jest z tymi w bergamo w kazdym badz razie to mieszkanie, ktore ty wynalazlas w tym terminie nie jest wolne wiec szukaj dalej :)
Hmm skąd wiesz, że nie jest? Mi wyświetla się że właśnie jest wolne :)
a czy musi byc akurat bergmo ??
z regulu hotele w Centrum koszytuja sporo/trzeba patrzec ile gwiazdek maja/ ..zas te ktore sa poza centrum..kosztuja mniej !wloskie ceny wahaja sie od 30/40 eu za dobe do 100 eu za dobe hotelowa cytuje Casa MaryLu is a modern studio in the centre of Bergamo.
It\'s situated in Piazza Pontida one of the most beautiful and historical square of Bergamo.Wybierz hotel z 3 gwiazdkami to sie zmiescisz w cenie http://www.initalia.it/hotel3stelle-bergamo.htm#c_2|o_1 http://www.hotel.info/Search.aspx?gclid=CIPs0vaYwa8CFcVe3wod3RDX0Q&hs_validate=2&hs_locationnr=55225&cpn=188&cpnll=371&lng=pl&hs_Destination=Bergamo Pamietaj ze rezerwujac przez internet masz duze znizki..bardzo duze
Tak, musiało być Bergamo, teraz po powrocie to wiem, jest to przepiękne miasteczko i nie zobaczyć go byłoby ogromnym błędem ;-) Wycieczka udała się fantastycznie, mieszkaliśmy w Ciccio B&B i płacąc 55€ za nocleg, zaraz po wyjściu z hotelu znajdowaliśmy się na starówce. Idealna baza wypadowa na zwiedzanie miasta, zarówno do dworca, jak i do Citta Alta chodziliśmy nieraz spacerkiem (wykupiliśmy też karnety na komunikacje miejską ale nie zawsze chciało się nam czekać). Jestem pod takim wrażeniem tego miejsca, że wątpię, aby to była moja ostatnia wizyta tam. Do Bergamo można dostać się tanimi liniami i jestem zaskoczona, że miasteczko nie było okupowane przez tłumy turystów, wręcz przeciwnie. Może to kwestia czasu przed sezonem. Pewnie większość wybiera też modny Mediolan, który osobiście nie rzucił mnie na kolana. Gdyby ktoś planował podróż, polecam wstąpić również do pobliskiego Lecco nad jeziorem Como, 30 min jazdy pociągiem a wrażenia niezapomniane. Pozdrawiam, szczęśliwa podróżniczka :)
edytowany przez newhannah: 22 maj 2012
Nie zobaczylas tlumow turystow w Bergamo, bo mimo ze miasteczko jest sliczne to szkoda czasu na zatrzymywanie sie tam na dluzej Wloch sa o wiele piekniesze niz Bergamo. Lecco ja osobiscie uwielbiam mieszkalam tam ok 3 lata i chetnie tam wracam za kazdym razem jak mam tylko okazje. Nastepnym razem ja sie tam wybierzesz to wsiadz na statek i poplyn nim do Belaggio to odkryjesz najladniesze miasteczko nad jeziorem Como. Wedlug przewodnika Pascala to najladniesze miasteczko na swiecie ja tego nie potwierdzam, bo jeszcze nie widzialam calego swiata wiec nie mam porownania.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CafeItalia