Czy jest ktos kto mieszka w Bresci?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Za kilka tygodni przeprowadzam sie do Bresci i poszukuje osoby ktora tam mieszka.
Witam,
Widze ze w Bresci Polakow brak;/ Czy ktos moglby doradzic w jakim banku najlepiej zalozyc konto zeby moc przesylac kase do Polski najlepiej za darmo (bazuje na doswiadczeniu w Irlandii). W jakiej sieci wykupic telefon? Teraz w Irlandii mam tak ze jak doladuje za 30E miesiecznie to mam 160 min za granice za darmo nie wazne czy komorka czy stacjonarny, jest moze cos takiego we Wloszech? Dzieki z gory za info
Czesc, sprawdz sobie Unicredit Bank albo zaloz konto walutowe ( ja mam promocyjnie konto za darmo i moge wyplacac z bankomatow unicreditu pieniazki tez za free) Jesli chodzi o operatora to nie mam porownania, ale uzywam w 3 (Tre) opcji Welcome to Italy i za 2 euro miesiecznie mam polaczenia do pl. za 0,05 za min i codzinnie 30 darmowych minute do uzytkownikow 3. Do tego po kilku miesiacach zaczeli mi przysylac gratisowe doladowanie ( od 5 do 10 euro miesiecznie).
Konto walutowe to w Pekao SA z żubrem :)
dzieki kika, w pl ja juz mam konto walutowe, chodzi o mi o konto w it zebym mogla za darmo wysylac kase do pl na konto walutowe, to co polecasz to takie jest?
kilka jelsi chodzi o telefon to tylko do Polski masz tak tanio czy w calej UE?
Jesli chodzi o rozmowy to sa one promocyjne do wszystkich krajów - ceny zaczynają się od 2 centów za minutę. Większość krajów europejskich ma stawkę 0,05 eu/ min. We Wloszech nie mam niestety konta. Pekao SA jednak nalezy do Unicredit i może warto sprawdzić ich ofertę :)
dzieki kika, moze ktos inny pomoze
Temat przeniesiony do archwium.