nauka jezyka wloskiego przez 6 letnie dziecko

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chcialabym zapytac lub tez prosic o rade rodzicow ,ktorych dzieci przyjechaly do Wloch i bez znajomosci jezyka wloskiego ( tylko pare slowek) rozpoczely nauke w szkole wloskiej , jak zaczac uczyc dziecko ? zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac. powtarzam slowa polskie i wloskie tlumaczac choc boje sie ze za tydzien jak zacznie szkole 1 klasa bedzie mnostwo problemow..czy ktos mial podobna sytuacje i jak nalezy postepowac czy ma ktos tez metode/y jak szybko nauczyc dziecko chocby podstawowych zdan zwrotow..z gory dzieki za pomoc
Hej, ja mysle ze w takim przypadku powinnas sie raczej martwic o jezyk ojczysty, gdyz za rok juz wcale nie bedzie chcialo po polsku mowic. Serio. Male dzieci maja niesamowita zdolnosc nawet nie nauki jezyka ale przyswajania go. Pracowalam z polskim dziecmi we wloskiej szkole i nawet te troche starsze 9 czy nawet 12 letnie po roku czy poltorej juz nawet nie chcialy mowic po polsku. Udawaly, ze nie rozumieja...Takze nie stresuj sie, jezyk przyswoi od rowiesnikow nawet sie nie obejrzysz. Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojego Malucha. Pa

http://bilinguepergioco.com/blog/
Cytat: SettediNove
http://bilinguepergioco.com/blog/


dziekuje bardzo za odpowiedz
Cytat: julie_bella2001
Hej, ja mysle ze w takim przypadku powinnas sie raczej martwic o jezyk ojczysty, gdyz za rok juz wcale nie bedzie chcialo po polsku mowic. Serio. Male dzieci maja niesamowita zdolnosc nawet nie nauki jezyka ale przyswajania go. Pracowalam z polskim dziecmi we wloskiej szkole i nawet te troche starsze 9 czy nawet 12 letnie po roku czy poltorej juz nawet nie chcialy mowic po polsku. Udawaly, ze nie rozumieja...Takze nie stresuj sie, jezyk przyswoi od rowiesnikow nawet sie nie obejrzysz. Pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojego Malucha. Pa
dziekuje bardzo za odpowiedz, jak narazie w szkole czuje sie dobrze takze miejmy nadzieje,ze wszystko idzie w dobrym kierunku.pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

studia we włoszech

 »

Życie, praca, nauka