Jak doładować telefon ?

Temat przeniesiony do archwium.
Kupiłam w It kartę na doładowanie telefonu w sieci Wind za 5 euro. Zapomniałam doładować w It a teraz mam problem jak to zrobić na odległość. Proszę,pomóżcie i wytłumaczcie jak to zrobić bo za 3 dni stracę ważność konta.
Dziękuję
Jadwiga
na tej karcie z tylu jest napisane jak to zrobic
och, zle wpisalam nie ten post
popros kogos,zadzwon do kogos w IT by ci doladowal w It za 5 eu.. To zwrocisz 5 eu jak wrocisz do it..tylko, ze jutro jest niedziela a w poniedz dzien swiateczny..i komu sie bedzie chcialo szukac otwartego punktu by dokupic doladowanie dla panny zapominalskiej co wszystko odklada na ostatnia chwile..oto jest pytanie. :D
Jak nie znasz odpowiedzi to nie wciskaj się wszędzie i nie ubliżaj . Prosiłam o radę a nie morały byle kogo.
W It nie mam nikogo kto by mógł mi doładować a na karcie nic nie pisze pannocopozjadaławszystkierozumy.
nie ublizylam ci dziewczyno.podalm ci linki gdzie mozesz sama doladowac w internecie..na mojej karcie doladowujacej Vodafone jest napisane jak to zrobic..na jaki numer zadzwonic by doladowac,nie mam Windu.wiec nie wiem ze tam nie jest nic napisane .Vodafon dba o klientow i informuje z tylu karty gdzie jest kod do zdrapania jak to samemu zrobic Come ricaricare..numero gratuito..patrz dobrze moze tam jest numero gratuito
to znowu ja pannacopozjadalawszystkierozumy..wpisalam w google za ciebie :Numero wind per fare la ricarica?
ODPOWIEDZ 4242

...huraaaaaa.. jeeeest..gooool!
oczywiscie to numero gratuito!
naprawdę nie rozumiesz po polsku????naprawdę jesteś taka tępa??? napisałam wyraźnie SKORO NIE ZNASZ ODPOWIEDZI NIE WCISKAJ SIĘ NA SIŁĘ W KAŻDY TEMAT !!! ZROZUMIAŁAŚ???
ecco..http://www.wind.it/it/servizi/scheda20.phtml?sez=Privati
to jest wolne forum i pisac kazdy moze.. duzo zdrowia i pomyslnosci w Nowym Roku ci zycze
No to teraz może odezwie się ktoś,kto ma coś do powiedzenia i pomoże mi:-)
przeciez ci napisalam ,ze masz zazdzwonic na 42 42 ,cos ty taka arognacka?!
Come ricaricare Wind ?
Cominciamo questa guida dedicata a come ricaricare Wind dalla cosa più semplice e scontata, la ricarica tramite scheda prepagata (scratch card). Dopo aver grattato la parte argentata con il codice della ricarica, chiama il 4242 dal tuo telefonino e premi il tasto 1. Dopodiché segui le indicazioni del servizio e digita, non appena ti viene richiesto, il codice della ricarica. Al termine della chiamata, il credito ti verrà assegnato in maniera pressoché istantanea.
http://aranzulla.tecnologia.virgilio.it/come-ricaricare-wind-33995.html


To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

to pisalam ja pannacopozjadalawszystkierozumy
dzięki bogu istnieje ignor ! tak więc proszę o pomoc bo debilnych wpisów już nigdy nie zobaczę.
uffffffff
dodam iż jestem w Pl,mam zdrapkę i 4242 NIE DZIAŁA!
Il servizio è disponibile anche dall’Estero, chiamando il *124*4242# o inviando un SMS al 4242.
Una buona notizia per tutti i clienti Wind che viaggiano spesso all’estero è che recentemente il gestore arancione ha reso gratuita la chiamata al 155, ovvero il numero per l’assistenza clienti, non solo dall’Italia ma da tutta la Zona UE.

Qualora nel Paese in cui ci si trova non sia disponibile la chiamata diretta al numero breve 155, è sempre possibile chiamare il numero esteso +3932[tel].

Inoltre nei Paesi dove per le ricaricabili è disponibile solo il servizio di Roaming *124*, è possibile contattare il Servizio Clienti utilizzando la stringa*124*155#, e con questa modalità la chiamata è gratuita

Al di fuori della zona UE, il costo è pari a 46 cent/min con tariffazione a scatti anticipati di 60 secondi


wiecej nie znajde,mimo checi..zawsze uzywalam Vodafone
...
ty kropek zacytuj jej moj wpis..ten o numerze 155
..lubie sukienki w kropki..groszki...:D
...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa