Lavoro come Fisioterapista...

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie, może ktoś z Was będzie w stanie nakierować mnie na odpowiednie tory. Sytuacja wygląda tak. Jestem fizjoterapeutką z uznanym dyplomem we Włoszech. Pracowałam tam 2 lata. Ze względów rodzinnych, byłam zmuszona wrócić do Polski. Od pół roku, moja sytuacja uległa zmianie i chciałabym ponownie wyjechać. Szukam agencji, pośredników, osób które pomogłyby w szukaniu pracy już na miejscu. Ponieważ, zdalnie z Polski jest to sprawa dość ciężka. Poprzednia agencja, która organizowała wyjazd, już nie istnieje. Gdyby, ktoś z Was miał namiary będę wdzięczna. Praca głównie na północy Włoch, znam język niemiecki na poziomie A2/B1. Język angielski dobry, oczywiście włoski również. Przyznam szczerze, że liczę na Waszą pomoc, ponieważ wydaje mi się, że już wyczerpałam wszelkie możliwości.
Pozdrawiam Serdecznie
Wielka szkoda, że zupełna cisza. Zdaję sobie sprawę, że Włochy przeżywają wielki kryzys i o pracę trudno. Na pewno nie mam pretensji do forumowiczów, ponieważ jest nas co raz mniej. Nie tylko na forum ale i we Włoszech. Dużo ludzi stamtąd ucieka. Chociaż wiem, ze w moim zawodzie nie jest jeszcze aż tak źle. Pozostaje mi dalej szukać ofert w odmętach internetu. Ponawiam jednakże moją prośbę. Jeśli ktokolwiek z Was widział oferty dla fizjoterapeutów, prosiłabym o kontakt. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo szczęścia :-)