Praca

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby ktoś pomóc mi w znalezieniu pracy? Praca potrzebna od zaraz dla osoby od kilku lat stale mieszkającej we Włoszech.
Może wiecie gdzie poszukują pracowników, lub znacie kogoś, kto chętnie zatrudni nową osobę (Pavia lub okolica). Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pilnie poszukuję pracy w Weronie! Pracowałam jako badante, znam język włoski w stopniu podstawowym.Interesuje mnie praca w kawiarni-może być na zmywaku;-)) , sprzatanie, opieka na dziecmi( jestem pedagogiem z wyksztalcenia),i każda inna.Jeśli ktoś może mi pomóc......Bardzo ważny jest dla mnie czas!!1Pozdrawiam! Małgorzata
witam wszystkich mieszkam pod ravenna i poszukuje pracy w budownictwie jestem b.dobry w kladzeniu plytek robie fajne lazienki od a do z ,malowanie i wszystkie prace zwiazane z remontami mieszkan jestem u siostry i bede tu dwa trzy miesiace moze by mi ktos podpowiedzial lub zlecil jakas prace mam 20 letnie doswiadczenie i posiadam tu nazedzia
witam ponownie szukam pracy w budowlance czy ktos moze mi jakos pomoc moze jakis namiar jak i gdzie mozna poszukac pozdrawiam grzegorz
witam ponownie szukam pracy w budowlance czy ktos moze mi pomoc pozdrawiam grzegorz ravenna
Chetnie ZASTAPIE opiekunke osoby starszej jadaca do Polski na okres -sierpien,urlop,swieta lub w innym terminie.Jestem odpowiedzialna, znam jezyk wloski ,mam doswiadczenie ,gotuje.Mieszkalam 6lat we Wloszech. [tel]
Temat przeniesiony do archwium.