bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu PER FAVORE

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej. Chciałabyjm kogos serdecznie poprosic o pomoc. Ogarniam troszke italiano ale troszke... za tydzien w mojej szkole odbedzie sie wymiana miedzynarodowa m.in przyjedzie tez włoska młodzież...Pani poprosiła mnie o przywitabnie ich w ojczystym jezyku, zeby im bylo milo... mialam troche klopotów zdrowotnych, mam taki nawał w szkole, ze nie mam do teg tatalnie glowy... bardzo prosze o przetlumaczenie tego powitanie jesli ktos zechciałby mi pomóc. Ma to wygladac mniejwięcej tak:

Witam z radością wszystkich Włochów . Cieszymy się, że przyjęliście zaproszenie do naszej szkoły. Spędzicie u nas kilka dni, w tym czasie będziemy uczestniczyli w warsztatach naukowych i rożnych imprezach. Zamieszkacie w naszych polskich domach, postaramy się jak najbardziej przybliżyć wam naszą kulturę i obyczaje. Zrobimy co w naszej mocy by pobyt w Polsce był dla Was wspaniałą przygodą. Życzę miłego pobytu i dobrej zabawy .

nie musi to dokladnie tak brzmiec... ma to byc poprostu kilka zdan po wlosku tak na przywitanie...no cokolwiek w tym tonie...jesli miałby ktos chwilke to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam. Marzena
Saluto con felicita tutti gli italiani. Siamo contenti che avete accettato il nostro invito per venire nella nostra scuola. Starete da noi un po di giorni, in questo tempo sarete dei partecipanti di alcune lezzioni scentifiche e alcune feste. Abiterete nelle nostre case polacche, cercheremo di insegnarvi il piu possibile la cultura polacca. Faremo di tutto purche il vostro viaggio qui in polonia sia indimenticabile.Vi auguro grandissimi emozioni nel nostro paese.
:D
kurcze... dziekuje slicznie za pomoc :) nie sądziłam, ze znajde tu tak miłe i fajne osoby.... dzieki ogromne :*** naprawde straszną radośc mi tym sprawiłeś :)
Proszę ;)