Erasmus 2010/2011 Rzym. Kto jedzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam gorąco:) Osoby,które już we wrześniu jadą do Rzymu na La Sapienze w ramach stypendium Erasmus Łączmy się! :D Razem będzie nam raźniej. Jeśli ktos ma już jakieś plany lub posiada ważne wiadomości proszę piszcie tutaj lub na maila [email] A presto,ciao:)
witaj! ja też jadę do Rzymu na semestr zimowy, zupełnie sama, więc bardzo przyda mi się jakaś znajomość wcześniej :) na razie niestety nie mam żadnych informacji, nie mam pojęcia, jak wszystko załatwić i zajęcia i mieszkanie, po prostu jestem przerażona! ;)
Hej. Napisz na [email] to pogadamy. Pozdrawiam:)
hej wam dziewczyny ja tez jade na semestr zimowy na erasmusa do rzymu na sapienza na nauki poltyczne :):) a wy?? pozdrawiam moj mail. [email] wypelnilyscie juz LA i apolikację???
Cześć,

mam na imię Guido i jestem z Rzymu.

Polecam Wam skontaktować się z stowarzyszeniem Erasmus ESN, tutaj macie link
http://www.esnroma3.com/it/contact

Na stronie internetowej możecie już znaleść dobre informacje po angielsku. Na to stowarzyszenie pracuje moja znajoma która się nazywa Diana Valcarce. Ona jest ze Hiszpanii, była Erasmus w Rzymie i została, bo kocha styl życia we Włoszech.

Możecie spróbować się skontaktować z nią. Niestety już nie mam bespośredio kontaktu bo już nie mieszkam we Włoszech od kilka lat. Mam nadzieję że to może trochę Wam pomagać.

Pozdrawiam,

Guido
Cześć wszystkim przyszłym Erasmusom rzymskim :) Na razie czekam na odpowiedź z Wiecznego Miasta, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i będę od października w Rzymie! Na razie jadę na jeden semestr(Conservatorio Musicale di Santa Cecilia), ale mam grant przyznany na cały rok ,więc będę mogła sobie przedłużyć. Dołączam się do Waszej grupy i podaję maila : [email]
Saluti!
wiecie jak sie mowie we Wloszech? ERASMUS-ORGAZMUS!!! ha ha ha tak sie studiuje!!!;D
he..pisalam o tym rok temu, ze Wlosi mowia na Erasmu: 'Erasmus Ogrgasmus'..ale nikt nie podjal tematu..ty pierwsza Mala Izko :D
Zapraszam do grupy Erasmus - Rzym 2010/2011 na fb :) Oto link:
http://www.facebook.com/jasmineczka?v=wall&story_fbid=43187[tel]#!/group.php?gid=127298983954668&ref=mf
Czy są jeszcze na forum osoby,które jadę od października-listopada do Rzymu na Erasmusa? Może warto pomyśleć o wspólnym wynajmowaniu mieszkania? Znalazłam kilka ofert,tylko trzeba zebrać większą "ekipę" :)
czesc!! ja w przyszlym roku wybieram sie na studia do rzymu (co prawda nie w ramach erasmusa, bo koncze wlasnie swojego w catanii :D) i fajnie byloby poznac osoby , ktore tez tam jada . Rzym jest zdecydowanie super miastem ,zeby spedzic tam swoj rok czy semestr za granica, mnie tak sie spodobalo to miasto, ze postanowilam zostac tu na dluzej ;)
moj mail [email] pozdrawiam Kamila
Hej dziewczyny!

Ja nie jadę co prawda do Rzymu, ale w jego okolice. Kiedy lecicie?
Witaj! A gdzie dokładnie jedziesz? Ja planuję wylecieć 10.października :)
witajcie, czy ktoś podobnie jak ja, nie ma wciąż lokum, w którym będzie mieszkał? jadę do Rzymu na La Sapienzę, szukam jakiejś ekipy, bo póki co jestem sama jak palec :] (a tak nawiasem, kiedy zaczyna się semestr?)
baci!
Do Benevento. Najpierw lot do Rzymu i stamtąd do Benevento. Tylko niestety mam problem z pociągami, bo bedę musiała na swój długo czekać. Dlatego pomyślałam, że gdyby ktoś leciał do Rzymu w tym samym terminie - zawsze byłoby raźniej :) Ale ja jadę już w połowie września...
Hej Settimana ja mam ten sam kłopot wiec było by raźniej z kims poszukac mieszkania niz w pojedynke. O to moj mail napisz do mnie
[email]
Hej! Ja też wybieram się do Rzymu na Erasmusa, co prawda nie na La Sapienzę, ale na Tor Vergatę. Jednak zamierzam mieszkać w centrum Rzymu. Może postaramy się stworzyć jakąś ekipę do wspólnego mieszkania? Pozdrawiam! Kamil/Poznań
CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE, KIEDY DOKŁADNIE ZACZYNA SIĘ SEMESTR NA LETTERA E FILOSOFIA???
Hej:),
mam prośbę do tych, którym udało się dostać na Erasmusa do Rzymu na La Sapienze, a mianowicie o to, jak wyglądał Wasz przykładowy plan, którego podanie jest jednym z wymogów w toku rekrutacji, widzę, jakie przedmioty oferuje uniwersytet, ale nie mam pojęcia, jak ułożyć plan, żeby zaliczyć wymagany program, studiuję kulturoznawstwo, więc to mogłoby by być chyba coś z wydziału Lettere e Filosofia (np.historia sztuki, myślę,że pewne przedmioty można pod siebie popodciągać;)), jeśli ktoś może mi pomóc, będę bardzo wdzięczna:).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia