koncert bardzo prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, bardzo prosze o pomoc w przetlumaczeniu tego tekstu, z gory dziekuje:)))
Tekst trudny nie jest :)

Dnia 1czerwca 2012 roku w warszawie o godzinie 17:00 odbył się koncert najlepszej i mojej ulubionej piosenkarki Britney Spears
Wszędzie wisiały plakaty piosenkarki. Pod Halą było bardzo dużo ludzi. Niektórzy dziwnie pomalowani, inni skąpo poubierani. Wokół znajdowało się pełno stoisk. Można było kupić pamiątki z podobizną Britney. Poszłam z koleżanka zająć miejsce. Przed występem gral Malo znany zespol. Wszyscy z niecierpliwością czekali na Britney. Piosenkarka spóźniała sie.Nagle weszla na scene. Nie mogłam w to uwierzyć,wyglądała lepiej niż zawsze.Wzruszyłam się. Wszyscy głośno śpiewali razem z nią. Młoda piosenkarka pokazała klasę.Śpiewała oraz tańczyła też ze swoimi tancerkami. Zaśpiewała na koniec dla swoich fanów aż trzy bisy. Nikt nie przejmował się swoim fałszem, każdy wydzierał się na cały głos.
Uważam, że było to wspaniałe wydarzenie. Bardzo podobał się wszystkim występ Britney Spears. Pozniej rozdawalo również autografy. Na pewno każdy, kto znajdował się na koncercie, nie zapomni tego wydarzenia.

Jeśli nie jest trudny ten tekst, to może sam go przetłumaczysz i dasz co najwyżej do sprawdzenia?
a ty może przestaniesz pisać swoje sentencje tak samo jak z tym 'nie odrabiamy prac domowych' gdzie tak jest napisane? po co jest dzial 'bez wkladu wlasnego'. troche uprzejmości :) + dałam do sprawdzenia to mi piszesz ze translator, wiec czlowieku wez sie zastanow. Z trudnem napisalam gdybym nie miala z tym problemu to chyba nie pisalam bym tutaj na forum nie sądzisz?:))