PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE !!! BARDZO PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mój najlepszy przyjaciel ma na imię Tomek. Ma 19 lat. Mieszka w Warszawie. Tomek mieszka blisko mnie. Jest wysoki, szczupły i wysportowany. Ma niebieskie oczy i blond włosy. Tomek najbardziej lubi grać w koszykówkę. Ma młodszą siostrę Anię i starszego brata Marcina. Jego tata jest piekarzem. Mama pracuję w sklepie. Tomek najbardziej lubi kolor zielony. Wychodzimy często razem do sklepu i na spacer. Często gramy w koszykówkę i chodzimy razem na basen. Tomek dobrze pływa. Poznałam Tomka 5 lat temu na basenie. Cały czas piszemy SMSY i spotykamy się. Tomek pomaga mi w nauce. Dobrze mówi i piszę w języku włoskim. Moi rodzice bardzo lubią mojego przyjaciela. Często przychodzi do mnie na obiad lub na grilla. Tomek najbardziej lubi jeść pizze. Ma psa BOSA. Tomek kocha zwierzęta. Uwielbia mojego psa. Wychodzi z nim na spacery. Mój przyjaciel hoduje rybki, pająki i kameleony. Jego ulubiony owoc to banan a warzywo to pomidor. Preferuję kuchnie włoską. Często jemy lasagnie. Uwielbia ser tak jak ja. Zawsze będzie moim najlepszym przyjacielem.

Bardzo proszę o przetłumaczenie tego tekstu. Czasy jakie można używać to : passato prossimo, futuro semplice, futuro anteriore, trapassato prossimo, imperfetto, presente

Jeśli Tobie nie chce się odrobić pracy domowej, to dlaczego nam ma się chcieć?
Napisz sama, mo,ze ktoś poprawi.
Jak sama nazwa wskazuje BEZ WKŁADU WŁASNEGO. Jeśli nie chcesz pomóc to nie. Dzięki :) Nie mam czasu odrobić pracy domowej i nie mam zamiaru skupiać się na pracy domowej z języka, którego będę uczyć się przez najbliższe 3 miesiące czyli WCALE i na tym się zakończy gdyż nie wiąże z nim przyszłości. BEZ WKŁADU WŁASNEGO ;)
poprosiłam o pomoc, jeśli ktoś pomoże to będę wdzięczna, jeśli nie to trudno.. nie potrzebuje treści moralizatorskich
po co mam udawać jak większość osób i wklejać z tłumacza żeby było że niby próbowałam tłumaczyć jak nie umiem dzień dobry po włosku powiedzieć. chociaż jestem szczera :)
rzeczywiscie 3 mies to jest NIC..zleca jak z bicza trzasl..dopiero co bylo lato a tu juz Wszystkich Swietych nadciaga a za nimi Boze Narodzenie i Nowy Rok...zleci czas jak z bicza trzasl..trzeba juz kreacje na Sylwestra szykowac :D
A jezyka polskiego dlugo sie jeszcze bedziesz uczyla??
.....polskiego,niech się uczy jak naidłuzej!!!!....czemu macie jakies obiekcje ,skoro powiedziała,ze przez 3 miesiące tylko,i tak się nie nauczy!!!!....podziwiam za szczerość,której brakuje jak okiem siegnac!!!!....zresztą...tez nie lubie tego jezyka!!!!
Nie wiem tylko po co nam sie tlumaczy,wystarczy powiedziec nauczycielce.....tak szczerze:-)
Chyba,ze Ty przez te 3 miesiace bedziesz odrabial za nia wszystkie zadania......jesli tak to juz inna bajka:-)
przez 3 miesiące ,ciężko się nauczyć języka!!!...no,ale jeżeli ktoś myśli,ze można!!!...to czemuz go nie oszukiwać!!!!....jest połowa października!!..wpis po raz pierwszy!!..to skad przez 3 miesiące???
Temat przeniesiony do archwium.