moje hobby - proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

In una settimana non ho troppo tempo sul suo hobby. Momenti solitamente liberi che trascorro con mio piacere. Ho un sacco di idee. Soprattutto durante il fine settimana posso fare tutto ciò che mi rende felice. Di solito trascorrere il tempo libero nell'aria.Io sono un sostenitore dello sport. Mi piace guidare la moto. Ciclismo fa dimenticare realtà, a fatica, per rilassarsi, per superare le nostre debolezze. Nato in un uomo disposto a combattere la concorrenza.È davvero salutare per entrambi mi e per l'ambiente e per questo grande divertimento e grande piacere.La moto è una grande forma di tempo libero, combinato con uno stile di vita sano. Trascorro le vacanze invernali in montagna, solitamente dove io posso andare a sciare.
Sono interessato nella musica. Il massimo che ascoltare musica pop, ma anche rock. Sam io gioco una strumento-chitarra. Colleziono CD di molti dei miei artisti preferiti.I miei hobby sono anche leggere. Alcune persone dicono che sono un topo di biblioteca. In realtà ho letto un sacco.Recentemente ho letto che un libro molto interessante dal titolo "Veronika decide di morire". Questo libro è stato scritto da Paulo Coelho.Colleziono libri e ho una grande libreria a casa. La maggior parte leggere film horror e drammi. Il mio scrittore preferito è Stephen King.In caso di maltempo mi siedo a casa e guardo la TV. Se ho più soldi, io vado al cinema o al teatro. Non ho mai tempo di annoiarsi.


Praca była z translatorem jednakże zależy mi na szybkiej poprawie, praca nie należy do mnie, ale zostałam poproszona o wstawienie jej tutaj, z góry dziękuję, myślę, że temat jest bardzo przyjemny
hej, a nie masz wersji polskiej? było by łatwiej...
Cytat: karsmq
Praca była z translatorem jednakże zależy mi na szybkiej poprawie, praca nie należy do mnie, ale zostałam poproszona o wstawienie jej tutaj, z góry dziękuję, myślę, że temat jest bardzo przyjemny

Temat jest bardzo przyjemny, ale poprawianie po translatorze mniej. Jeśli twojej koleżance nie chciało się tej pracy pisać, to dlaczego nam ma się chcieć poprawiać po translatorze?
napisz po polsku i wrzuc do dzialutlumczen: Brak wkladu wlasnego..albo zrob tu jak jeden nick co wszedl tylko jeden jedyny raz i nie wstawil prosby na forum tylko porozyslal na nasze maile liczac, ze ktos mu nie odmowi..skoro sie zwraca bezposrednio do danej osoby..jako do NIBY WYBRANEJ osoby..ja osobiscie znalazlam tak prosbe o 2 nocy..zmeczona..wiec wkleilam na forum by ktos inny popchnal sprawe szybciej do przodu.. chocby z rana :D
tu masz grupe o ktorej pisze wyzej http://www.wloski.ang.pl/group/brak-wkladu-wlasnego

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie