Nie dla grupy trzymającej czy nie trzymającej...

Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna
Kurcze,mialo byc THANK..
Dobrze ze tu nie ma DEE bo ona to uwielbia poprawki.A ze ja pisze szybko bo czasu nie mam na sprawdzanie to ta Dee zawsze sie czepia i mowi ze ja pisac nie umie..
Mozesz sobie wyobrazic?:)
Bledy rzecz ludzka!no nie?
Help, mow za siebie, ja na razie pieluch nie chce! Tfu tfu! Uwielbiam dzieci, wychowalam dwojke, ale wlasnych na razie nie, jeszcze nie!!:)
A wlasnie, ze ja jestem WSZEDZIE... ;)
A ty znowu tu?!!!!!!!
A juz mialam nadzieje?
La speranza è ultima a morire, bejbi... ;)
A ja bym chcial babiki,tylko nie mam z kim je miec:(
Szukam jakiegos ropucha o IQ conajmniej takim jak moje:) acha najlepie lekarz bo medico mnie strasznie kreci......
Znacie jakiego wolnego?
Ty Dee,wracaj na swoje podworko!A kysz,a kysz!!!!
Ja tu z weba dyskusje prowadze.Hai capito?!
ps.to sa za powazne tematy jak dla takiego dzieciecia jak ty:)
Ropuch jest tylko jeden, zajety, IQ ma nieco nizsze od mojego, ale i tak powyzej przecietnej... Wprawdzie pracuje w szpitalu, ale medico nie jest. Szukaj innego zwierzaka!:)
I nie akyszuj mi tu, bo zobaczysz jak cie koza poszczuje...!;)
No i wreszcie topór niezgody został zakopany:)Cieszy to bardzo,na forum powinna panować taka właśnie atmosfera,co nie znaczy,że nie można wyrażać własnych opinii:)Oczywiscie nie dajmy się nastepnym prowokacjom bo niektórych to bardzo cieszy,jak inni "koty ze sobą drą".Tacy stoja z boku i mają wielki ubaw!Baci per tutti:)
wiec co spotykamy sie w tym Poznaniu?;)))heheh
O, ruda wrocila!:) Beeeeee!!
Dokladnie Ruda!Dobrze gadasz!Trzeba to zapic!!Moze zorganizujemy jakis maly wypadzik?Cucciola???Poznan fajna sprawa,ale tam za bardzo biznesowo..Moze cos bardziej kameralnego?
Che ne pensi di Bieszczady?
ruda sorki nie pomoglam ci wcziraj w tym tlumaczeniu;)) po pierwsze juz sie zmylam wczesniej, a po drugie jak juz wsopominalam ja to niemiecki tlumacze , i z wloskim za duzo nie pomogę :(...Ale szczerze mówiąc gdybym znów miala te 19 lat i miala wybrac kierunek studiów, to bym poszla na wloski, bo choć nie powinnam zdradzać niemca;))) to wloski jest milion razy melodyjny i nie taki sztywny jak niemiec ehhehe...

pozdrówka per tutti:-)
Help ok pero' dobbiamo sbrigarci perche tra 3 giorni parto:)
To moze jakis kulik w lutym?
Ruda na ile i gdzie ty tam jedziesz?Kiedy wracasz?
Jadę na póltora miesiąca do Viareggio(Toscana-25 km od Pisy)
dee- moja droga , miej wzglad na to, ze mnie dzidzia uciska na pecherz i takie teksty sa zbyt silnym stymulatorem i wysilkiem do powstrzymania.....wiesz czego. Poza tym -daj se spokoj z lekarzami-nie ma ich nigdy w domu, te pielegniarki ciagle wkolo i te doktoreczki.....lepiej salowy.....taki umiesniony, dobrze zbudowany i z IQ na odp.poziomie oczywiscie. I nie spiesz sie kochana bo tak naprawde jak juz wejdziesz w te pieluchy to juz zycie przekreca sie o180st. A ja myslalam, ze coz, urodzenie dziecka w niczym nie przeszkadza- ja stupida. Tak wiec zyj i uzywaj ile wlezie!!! POtem nie bedziesz juz tak sie smiala do rozpuku jak teraz. Chyba, ze trafisz na takiego wariata, ktory bedzie to podtrzymywal-czego Ci zycze-bo smiech to podstawa w zyciu-bez niego umiera sie w srodku. ale filozofie zapodalam, co?
Weba, nieco filozofii od czasu do czasu nie zaszkodzi.:) A ja mam szczescie, ze moj ropuch zdecydowanie podtrzymuje moje "smianie sie do rozpuku", bo jest chyba jeszcze bardziej trzepniety ode mnie.:)
to tylko Ci pozazdroscic, bo to nielatwo tak trafic. Bedziesz dlugo zdrowa, moja droga-zarazaj innych ta pozytywna choroba:-)))
Bardzo chetnie, bede chuchac na wszystkich, na prawo i lewo, az sie pozarazaja.:) Buzka od kozy!
Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa