A co Włosi sądzą o Polkach??

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Zastanawiam się co Włosi myślą o Polkach.Ja nie mam niestety większego doświadczenia w tej kwestii ale bardzo mnie interesuje.Wpisujcie swoje spostrzeżenia.
Bella mia,
A oto i odpowiedz na twoje pytanie.
Nie tylko wlosi tak uwazaja.80% polek to madre kobiety,wierne zony,dobre matki,boginki milosci,bostwa pieknosci,namietne kochanki,...........
Budzo pozadanie wiekszosci meskiej generacji!!!

(Wyrazam wlasna opinie w oparciu o wypowiedzi obcokrajowcow.Mowilam bynajmniej o sobie:))))
Pozdrawiam
Ps.Helpik
Help jestes jeszcze??Cara Polacca23 zgadzam sie z Help w 50% bo niestety sa tez Polki ktore nam opinie psuja czyli te 50% włochow mowi o nas jak o łatwych panienkach,to wszystko zalezy od nas "jak nas widza tak nas pisza"pozdrawiam
z tego co ja słyszałam we włoszech to jestesmy kobiety piekne ale łatwe ..az przykro słuchac...baciony papa
Hej! No i przez te opinie o Polkach, ze sa latwe itd. boje sie troche kontaktow z obojgiem plci italianskiej, bo kobiety italianskie pewnie mysla sobie, ze czycham ( a moze czyham?)tylko na jej partnera, chocby nie wiem jaki okropny jest tak zewnetrznie jak i zewnetrznie, a gdy rozmawiam z facetem to zastanwiam sie co on mysli, i ze za chwile zapropnuje mi seks.Zlapalam sie na tym nie raz, to chore nie?A wszystko to wina opinii. Probuje ja zmienic, przynajmniej te osoby, ktore ja poznam tu w Italii, nie beda mialy o mnie zlego zdania, przynajmniej wlasnie z tej omawianej wyzej strony. A co z tym idzie bedzie to opinia o Polkach. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!
Mogę wtrącić także swoje trzy grosze? Jeden ze znajomych włochów wmieszkający w niewielkim miasteczku na Sycylii ma ciągły kontakt z polakami obojga płci ponieważ pracuje z nami:).Jego zdanie na temat mężczyzn jak i kobiet jest takie: jesteście wielcy(?).Potraficie pić dwa dni i w poniedziałek przyjść do pracy.Nie wiem czy to daje nam powód do dumy bo oprócz weekendowych "alkoholików" jest pełno polaków ktorzy pracują jeden dzień aby moc pić przez tydzień.I to naprawde nie tyczy się tylko mężczyzn,niestety.
A odnośnie naszej (kobiecej) łatwości.Na tym polu też mamy wielkie osiągnięcia i też niestety.Ileż to matek,żon, zostawiło wszystko co Polskie ( razem z dziećmi) aby żyć z Włochem? nie mówiąc o pojedyńczych numerkach.Włoszki,przynajmniej te sycylijskie są strasznie zazdrosne o polki i według mnie mają rację.Niestety nie umiemy się pokazać z dobrej strony
a powiedzmy sobie szczerze, czy my Polki nie bylybysmy zazdrosne gdyby nam tu dużo Wloszek przyjezdzalo,... pytam czysto hipotetycznie, bo wiadomo ze do Polski Wloszki rzdko przyjezdzja..to musi juz byc zeby któras przyjechala ;)

A co myslą Wlosi, to różne bywa...są opinie typu : piękne kobiety, dobre i kochjące żony, matki..uczuciowe zaradne, samodzielne.
Jednak są też: latwe

To my pracujemy na te opinie
Apel: Szanujmy się dziewczyny,żeby wstydu nie przynosic ;)))
ragazza- lorena dobrze napisala-na co sobie pozwolisz taka opinie sobie wystawisz. Nie mozesz zyc w ciaglym stresie co inni mysla o Tobie. Twoje czyny o tym mowia. Sama wyczuj na ile mozesz sobie pozwolic ale uwazaj, bo Wlosi nie znaja sie na takich seksualnych zartach jakie przechodza w Polsce. Oni biora kazde slowo na serio i dlatego czesto uwazaja, ze jestesmy latwe. Oczywiscie nie wymieniajac zaslug naszych coopaesane, przyczyniajacych sie do tej opinii.
ja sadze tak;wlosi w ogole nie sa powazni....ja na przyklad zwiazalam sie w zeszlym roku z wlochem -25 i dzwonil pisal codziennie po pewnym czasie to ustalao ja sie zamartwialam pisalam potem zadzwonil czasem-rzadko...rozumialam to no bo czas robi swoje..potem dowiedzialam sie ze ma dziewczyne ruske..al;e juz nie byl dla mnie wzazny..i w tym roku znow tam pojechalam.. okazalao sie ze mnie oklamywal kiedy dzwonil do mnie juz mial inna..pisala ze mi vuole bene che mi ama itp ale juz byl az nia!!gdy przyjechalam spotykalam sie z nim potajemnie..on gdy wychodzil z domu bez pozwolenia to mial taka awanture od niej(mieszkali razem)nawret raz go pibila;_)))i potem sie wyprowadzila ale potem wrocila a ja dalej sie z nim spotykalam on ja olewal potem wrocilam do polski a on tam z nia zerwala bo go wkurwila i wyrrzucul jej rzeczy za drzwi..reasumujac...ci wlosi nie sa powaznie...teraz tez wciaz do mnie dzwoni/...zastanawiam sie tylko kiedy to sie skoncyzy...teraz po tym jak ja oszukiwal nie bylybym w stabir byc z nim na serio..na zawsze...wlosi nie sa powazni...
boze czy ty dziewczyno nie masz wiekszych problemow, znajdz sobie odpowiedniego mezczyzne i czy to Wloch czy Polak nie ma znaczenia, az wstyd czytac ta twoja historie
pozdrawiam
a w jakim miescie jesli mozna wiedziec??Chodzi mi o te miasto na Sycyli,w ktorym pracujesz)pozdrawiam
ps to bylo pytanie do matlin:a:)
mam przyjaciela włocha,który mówi,że nie chce włoszki bo mają mentalność ,której on nie akceptuje.o nas polkach nigdy nie słyszałam od facetów włochów złych opinii wręcz przeciwnie.słyszałam,że włosi są zadowoleni z żon polek.jesteśmy zaradne,piękne i jesteśmy dobrymi kochankami,a to dla nich numero uno.
poza tym nie ma co się przejmować opiniami ,trzeba żyć według swoich upodobań i nie patrzeć na to co mówią inni,bo zawsze znajdzie się ktoś taki co przypnie łatkę.a czy jesteśmy łatwe?jeśli masz ochotę na seks to czemu masz się przed tym bronić,choć słyszałam tez opinię,ze przyjeżdżamy tam po to tylko,żeby wyjść za mąż.a i jeszcze słyszałam ,że oszukujemy włochów,że niby jesteśmy wolne,a tak naprawdę tu w polsce mamy mężów i rodziny.
:D raczej powinnam wpis zrobic na innym poscie ale jak sami wiecie wyszukiwarka nie dziala.. odkad jest nowy filet a admin sie nie spreza z jej aktywacja.....tu co prawda jest jak nas widza Anglicy ale tez mozna sie posmiac..http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wyszedlem-po-mleko-i-prawie-wzialem-30-letni-kredyt,wid,12777953,wiadomosc.html
widze ze 5 lat minelo od zalozenia tego tematu ,czy cos sie zmienilo w tym jak nas widza ?
splendida moze tu wrzucisz jakas celna uwage na ten temat????
Cytat: emra
mam przyjaciela włocha,który mówi,że nie chce włoszki bo mają mentalność ,której on nie akceptuje.o nas polkach nigdy nie słyszałam od facetów włochów złych opinii wręcz przeciwnie.słyszałam,że włosi są zadowoleni z żon polek.jesteśmy zaradne,piękne i jesteśmy dobrymi kochankami,a to dla nich numero uno.
poza tym nie ma co się przejmować opiniami ,trzeba żyć według swoich upodobań i nie patrzeć na to co mówią inni,bo zawsze znajdzie się ktoś taki co przypnie łatkę.a czy jesteśmy łatwe?jeśli masz ochotę na seks to czemu masz się przed tym bronić,choć słyszałam tez opinię,ze przyjeżdżamy tam po to tylko,żeby wyjść za mąż.a i jeszcze słyszałam ,że oszukujemy włochów,że niby jesteśmy wolne,a tak naprawdę tu w polsce mamy mężów i rodziny.
popieram wypowiedz
Trzeba raczej wlochow o to zapytac ,tak wiec nie ten adres
gatino53 baaaaaardzo celna uwaga !!! baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo !! Jak można na polskim forum pytać polaków co o polakach sądzą włosi !! Ciekawe skąd my to mamy wiedzieć !
Co Wlosi sadza obecnie o Polsce http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/343986,wloskie-media-polska-cudu-bogata-optymistyczna-i-sexy.html
:D
Hahaha, o kurde, skąd oni to wzięli?! :D Mam wrażenie że ten korespondent w ogóle nie był w Polsce ani nawet nie zapoznawał się z żadnymi "raportami" tylko pisał ten artykuł na podstawie ulotek wyborczych PO ;P

Moim zdaniem najlepiej podsumowuje ten artykuł jeden z zamieszczonych pod nim komentarzy:

"Polska cudu - zagraniczni inwestorzy mają u nas tanią a fachową siłę roboczą.
Bogata - ma jeszcze wiele majątku narodowego do wysprzedania za bezcen.
Optymistyczna - nie ma już wielu przywódców opozycji.
Sexy - na bogatego Włocha w Polsce poleci wiele dziewczyn."

... i to tyle na ten temat ;D
edytowany przez Silva90: 06 lip 2011
Sexy - na bogatego Włocha w Polsce poleci wiele dziewczyn." ...jeśli chodzi o ten punkt to dodałabym że na KAŻDEGO, NAWET STAREGO , ZASMARKANEGO I KOŚLAWEGO WŁOCHA poleci wiele dziewczyn !! i co do tego nie ma żadnej wątpliwości. Wystarczy poczytać prośby o tłumaczenie błagająco żebrzących smsów aby przyznać rację . Z jednym się nie zgodzę TO NIE ŚWIADCZY O TYM ŻE JESTEŚMY SEXY.
Ja jestem sexy ( bynajmniej tak sama o sobie myślę..hahahha) ale żaden włoch u mnie szans nie ma !! Tak więc bycie sexy a bycie łatwą dla włoskich pajaców to dwie różne sprawy !!!
trzymając się tematu...
co może sądzić o Polce Włoch, jesli dostaje od niej smsy, o jakich tłumaczenie prosiła tvb ...

czyli....

'mam nadzieję,że wiesz ze cie nadal kocham'

szkoda,że mi nie wierzysz.tym razem było by inaczej'

no co może sądzić Włoch o tak piszącej dziewczynie? piszącej ....... żebrzącej..
bo ja widzę nad jego głową chmurkę jak w komiksie, a w chmurce jego myśli "kiedy ta idiotka da mi spokój?" i znudzoną, ironiczną minę ....
Margo, bezprzecznie docenić trzeba Twoją troskę o moralność, przepraszam, że się wtrącę choć bijesz mnie 'na głowę' choćby proporcją wieku - Ty jesteś 265% mnie, więc masz dużą przewagę...ale zobacz co się dzieje tu na Forum...ile nas jest? Ty+Sette - papużki nierozłączki, zawsze razem jakby dwa w jednym i jeszcze parę osób, na palcach jednej ręki policzyć...myślisz, że po takiej moraliaztorskiej, prześmiewczej trosce ktoś z ochotą dołączy do naszego grona?...zaglądają tu młodzi ludzie, może potrzebują wsparcia, zrozumienia...a co dostają?... widzisz jak Forum umiera...bo ja widzę...a szkoda...
pozdrawiam
:)
yamadawa, bardzo szanuję Twoje zdanie gdyż , mimo młodego wieku, jesteś bardzo mądrą i rozsądną dziewczyną.
Ale z tą Twoją wypowiedzią się nie zgodzę.
Forum nie umiera z mojego powodu. Forum umiera od dawna. Po serii afer coraz mniej osób zagląda tutaj i też mi tego szkoda. Ja w żadnej pyskówce ani aferze nie brałam udziału. Każdy z bywających tu dłużej wie doskonale KTO głównie się przyłożył do fioletowej śmierci.
Niestety te osoby które bywają na forum i piszą tutaj, muszą się liczyć że piszą na forum publicznym i że każdy może skomentować te wpisy. Takie są prawa forów (for?) i z nimi trzeba się liczyć.
Z wielką chęcią pomagam w tym w czym czuję się dobra ale też i wyrażam swoje niezadowolenie jeśli coś mi się niepodoba. Mam do tego prawo.
Moralizuję i wyśmiewam ...tak, robię to. Ale zauważ że robię to właściwie tylko w jednym przypadku.
No nie podoba mi się że dziewczyny poniżają się i płaszczą przed włochami. NIc na to nie poradzę...będę to wyśmiewać bo to mi się niepodoba.

napisałaś tak

..zaglądają tu młodzi ludzie, może potrzebują wsparcia, zrozumienia...a co dostają?...

czyli co? mam tłumaczyć bzdurne smsy lub siedzieć cicho bo ew. kandydatka na użytkownika forum zwieje gdzie pieprz rośnie?

Ja uważam że nie ilość a jakość. Mądry nie zwieje...głupi nigdzie miejsca nie zagrzeje..

Wsparcia udzielam i to bardzo dużo. Ale tym co go potrzebują. Ostatnio stawałam na głowie aby znaleźć pracę dla kobiety w bardzo ciężkiej sytuacji i rodzinnej i finansowej. Dopięłam swego, jutro ta osoba rozpoczyna pracę.
Gdybym taką prośbę o pomoc wyśmiała i wyszydziła mogłoby mnie zlinczować całe forum i siedziałabym cicho purpurowa ze wstydu. Ale ja w takich przypadkach jestem podporą....
ale nigdy w życiu nie będę podporą dla dziewczyny / kobiety, którą rzucił włoch a ta żebrze o jego zainteresowanie, poniża się przed nim i każe tłumaczyć prywatną korespondencję gdyż do całego galimatiasu nie zna języka w jakim posługuje się druga strona.
Mam prawo do włąsnego zdania i wyrażam je. Nie gadam pod publiczkę.

Ciebie yamadawa darzę wielkim szacunkiem i podziwiam za taki rozsądek mimo tak młodego wieku
Pozdrawiam serdecznie :)))
Widzisz Margo to niezupelnie tak ,ja mysle ze te malolaty co prosza oprzetlumaczenie esa ,sa najzwyczajniej w swiecie samotnie i zagubione .Pamietam doskonale moje pierwsze poczatki we wloszech .Jezu to byl horror ,az wstyd sie przyznac co ja w pokorze znosilam od ksiedza u ktorego pracowalam .W tamtym okresie nie byl jeszcze tak popularny internet ,i wiesz mi tak bardzo potrzebowalam wsparcia ,ze bylam o krok od zrobienia glupstwa .Nie bylo mi lekko ,ale bylo minelo .Mysle ze te dziewczyny tak bardzo potrzebuja zludzenia ze moga liczyc na pomoc nawet tego zasmarkanego wlocha ,ze decyduja sie na taki upokarzajacy zwiazek Miejmy jedynie nadzieje ze te dziewczyny nie zostawily mezow z dziecmi w kraju .Bo potem sa o krok od tragedi rodzinnej ,a najbardziej to zal dzieci .
yamadawa, dałam do zrozumienia między wierszami ale napiszę raz jeszcze o co mi chodzi.
Tak, forum umiera. Widzę to ...ale nie chodzę rączka w rączkę z Sette. Myślałam że zdołam załagodzić jej charakter....ale nie da się. Była, jest i będzie złośliwa. To forum to gienio, sette i inni. Tylko że Ci inni rzadko wytrzymują długo gdyż Sette nie przestanie być złośliwa, nie przestanie wbijać szpilek i w takiej atmosferze absolutnie nikt nie zatrzyma się tu na dłużej. Widzę pewną szansę bo jest grupka ludzi którzy nie dają się Sette którzy traktują forum normalnie, nie wyciągają na siłę postów aby tylko ich nick był na górze. Normalna, fajna grupa ludzi.
Ja , przyznam szczerze, jestem zmęczona atmosferą forum.
Od wielu lat surfuję po necie, ale przyznam się że nie spotkałam jeszcze takiego forum gdzie jedna użytkowniczka przepędziłaby takie tabuny ludzi.
Idę się przewietrzyć bo aż mnie ciarki przechodzą po kiego grzyba dałam się wciągnąć w tę przepychankę słowną.
Sette i tak na wszystko będzie miała odpowiedź BO TO JEJ NICK MUSI BYĆ NA GÓRZE....... nawet gdy z reguły nie ma nic mądrego do powiedzenia..

Sette, wiesz że potrafię sprawdzić IP ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę iż wiem że posty chwalące Sette di Nove pisałaś najczęściej sama sobie.
I niech już nikt nie mówi że mówię jednym głosem z Sette di Nove i że jesteśmy jak papużki nierozłączki !!! Wszystko byle nie to !
skoro glosisz jakas TEORIE to UZASADNIJ JA>>jak to jest mozliwe, ze jedna forowiczka przepedzila tabuny.....UZASADNIJ ta TEOREIE
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |