Un altro giorno dei Grandi

Temat przeniesiony do archwium.
Ok, va bene, si fila via :)
hej . tytul forum nieco mnie oniesmiela. Zaraz ktos tu wrzuci swoje 3 grosze;)
Niechaj wrzuca, forum jest pojemne niczym brzuch duszożernej kozy Dee..jak tam? Co to się wszyscy tak wykruszyli?
na koze bym nie liczyl , chyba sie przejadla ...albo dusza Dee ja zabila;)
Co to będzie jak ja zacznę moją serio pracę...to już chyba nikogo nie będzie oprócz ciebie...ja dzisiaj jestem zupełnie wypluta, ziewam w kółko i boli mnie głowa..normalnie dętka.. dobrze, że jutro sobota, chociaż u mnie i tak nic to nie zmienia..a poza tym jestem zła, bo widziałam w księgarni biografię Pattona, fajne wydanie i w ogóle ale drogie jak fix.. :( nic tylko się pociąć
ten tydzien tez mnie wykonczyl...a najgorzej bedzie w pazdierniku..jak zawalu nie dostane to bedzie sukces...zapowiada sie naprawde cizki miesiac...zle mi na sama mysl
No..tu też za niedługo się zacznie.. :) a za chwilę czuję, że ktoś mi wytnie z buta- widziałeś, co napisałam o Sycylii? ;)) Zaraz na pewno znajdą się obrońcy :) Dobrze, że za 5 minut spadam..;))
che peccato ...perdere una compania cosi':((
Ti piace la mia compagnia? Ma dai..non avrei mai detto..fra poco, fra 20 min, ho le ripetizioni d'italiano, devo preparaaaaaarmi :)
Masz racje,Irvin,to Afryka,powiedzial to sam sycylijczyk,nie będzie obrony z mojej strony,milego weekendu
No nie.. :)) trzymaj się, miłego wee anche a te ;))
Buon giorno, bejbis.... ;)
Ciao Bejbi Dee.. :) to moje ostatnie sekundy na forum, może wpadne po południu..jak tam?? Ukrywasz się???
Haruje, choc chetnie bym sie ukryla... myk, do norki! ;)
czesc DEE my tu juz myslelismy ze koza Ciebie dorwala
No to miłej orki na ugorze pracy u podstaw.. trzymajta się :)))
dawid, koza zdechla pod lawka, sama zostalam...
Irvin, milych korepetycji.:D
senza la Capra Dee non sei piu la stessa ragazza di una volta
czesc dziewczeta i chlopcy :-)
kilka dni temu wpadlam tu na chwile przez przypadek i juz zostalam....:-):) mialam okazje przeczytac pare postow....interesujace, pouczajace...czasem wrecz wzbudzajace emocje:-)
szukalam Waszych nowszych tematow..bez rezultatu...przylaczylabym sie do takich ....wiecej sympatycznych pogawedek, jak Wasze,
Irvin, David G....pozdrawiam z Genui :-)
Temat przeniesiony do archwium.