BARDZO prosze o przetłumaczenie.... zauroczona

Temat przeniesiony do archwium.
Jeśli nie sprawi Wam to problemu to bardzo Was prosze o przetłumacznie:

odkąd wróciłam z Rzymu uczę się włoskiego bo bardzo chcę z Toba porozmawiac o wielu rzeczach. To głupie (i chyba nie realne) ale chcę byc z tobą.
Oddałabym wiele, żeby cofnać czas i wrócić do ciebie,mamy i do siostry ale za pare dni zaczynam kolejny rok studiów i musze je skończyc żeby pojechac do was na stałe. Marco znaczysz dla mnie bardzo wiele i dlatego chcę byc z tobą w kontakcie. Napewno Cię powiadomie o moim pobycie w "mieście zakochanych ". codziennie wspominam nasze nocne wycieczki. Brakuje mi ciebie!!!!!
No problem

da quando sono tornata da roma, imparo l'italiano perche vorrei tanto parlare con te di molte cose. E stupido ( e quasi irreale) ma voglio essere con te.
Darei molto , per poter far tornare dietro al tempo e tornare a te, alla mamma e a sorellama fra pochi giorni ricimincio un'altro anno di studi e devo finirli per venire da voi per sempre. Marco , sei molto importante per me ( jestes dla mnie b.wazny) e percio voglio essere con te in contatto. sicuramente ti faro sapere del mio soggiorno nella citta degli inamorati. ogni giorno mi ricordo le nostre passeggiate ( spacery) di notte. MI manchi!!!!
nani wielkie dzieki.
ja dopiero zaczynam przygodę z jęz.włoski . podoba mi sie ten język i bardzo chcę sie go nauczyc. wiem ze mi się uda tylko kiedy .
dzieki jeszcze raz za fatyge.