polacca & italiano part 13

Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna
[wpis został usunięty]
dawno tu nie zaglądałam,ale chyba trzeba pozamiatać śmieci
precz z webą,to w jaki sposób piszesz świadczy o tym,że jesteś strasznie czymś zdenerwowana,może podziel się dziweczynko problemami ,a my tzn.weba i spółka ci pomożemy ,doradzimy,możemy być z tobą sztucznie solidarne.
wiesz,starymi dupami to może jesteśmy,ale zapewniam cię,ze swojego amatora znajdę nawet jak zasiądę w twoim ,niewątpliwie kulturalnym towarzystwie,bo jak rozumiem też jesteś dupą ,ale młodszą.
a tak w ogóle to zastanów się co ty wypisujesz,nie strasz tu nikogo,bo nikt się nie boi,wiem ,że idą święta ,ale urwałaś się z choinki.dziewczyno szkoda gadać...
precz z komuną
spieprzajcie wszyscy,którzy rujnujecie to forum
Za kogo ty sie uwazasz ty co tu wprowadzasz tylko zamet? Nie czuj sie tak pewnie bo nie wiesz jacy ludzie sa na forum i co kto wie o tobie. A z mojej profesji wynika fakt,ze to juz mozna potraktowac jako grozbe a za to sie juz odpowiada przed odpowiednimi organami-wiec uwazaj -bo kij ma dwa konce. Mam nadzieje,ze admin odpowiednio zareaguje.
widzisz zakreconaaaaaaaaa...... wyzyc sie chcesz bo ktos ci nie dal posluchu.....
znajdziemy i inne nicki, nawet te zalogowane jezeli sa.....
Proszę pana, pewna kwoka
Traktowała świat z wysoka
I mówiła z przekonaniem:
"Grunt to dobre wychowanie!"
Zaprosiła raz więc gości,
By nauczyć ich grzeczności.
Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym
W progu garnek stłukł kopytem.
Kwoka wielki krzyk podniosła:
"Widział kto takiego osła?!"
Przyszła krowa. Tuż za progiem
Zbiła szybę lewym rogiem.
Kwoka gniewna i surowa
Zawołała: "A to krowa!"
Przyszła świnia prosto z błota.
Kwoka złości się i miota:
"Co też pani tu wyczynia?
Tak nabłocić! A to świnia!"
Przyszedł baran. Chciał na grzędzie
Siąść cichutko w drugim rzędzie,
Grzęda pękła. Kwoka wściekła
Coś o łbie baranim rzekła
I dodała: "Próżne słowa,
Takich nikt już nie wychowa,
Trudno... Wszyscy się wynoście!"
No i poszli sobie goście.
Czy ta kwoka, proszę pana,
Była dobrze wychowana?
a nick "lucila" moze tez ci cos mowi?
a o co chodzi z ta lucila?
podoba mi sie to co napisal Black'n'White!Nie mozna generalizowac..Kazda moja randka TU w POLSCE (z Polakami) konczy sie niestety tak jak te w Neapolu...pzdr 4 all:*
ja do goscia o nicku "precz z weba"....
wystraszyly mnie troche twoje slowa ....a ja nadal powywyzszam sie i popodlizuje ...a co tam....lepsze to niz obrazanie ludzi....nie sadzisz?a tak dla odswiezenia to poczytaj sobie twoje poprzednie wpisy i jezeli jestes osoba inteligentna to zrozumiesz ,ze okropne to co piszesz....
pozdrawiam i milej lektury zycze(na pewno wlosy tobie stana )
Boze jakie to smutne...ludzie dlaczego sie klocicie? to forum bylo zawsze takie fajne,wszyscy sobie pomagali w duchu Italii....a tu co? Non lo capisco affatto! Basta!
Długo obserwowałam tą wymianę zdań i mam Ci do powiedzenia gościu, który tak nie lubisz weby i całej reszty. Twoja postawa przejawia brak inteligencji bo ludzie inteligentni potrafią zakceptować innych ludzi, którzy są w ich otoczeniu. Ty tego nie potrafisz niestety i powiem Ci jedno jeśli Twoim zamiarem było wprowadzenie zamętu to brawo, udało Ci się ale pogróżki pod adresem weby to Ty sobie daruj - nikt się Ciebie nie boi i nie będzie bał a uważaj żeby to wszystko nie obróciło sie przeciwko Tobie - tak zazwyczaj bywa. Apel do wszystkich - jesteśmy osobami inteligentnymi i darujmy sobie dyskusje z ta osobą - ona do niczego nie prowadzi!
wiecie co? ja to juz nie wiem czy odpowiadac na takie zaczepki czy nie.... dziekuje Wam wszystkim za wstawiennictwo- osobiscie jeszcze to wszystko przemilcze.
DZIEWCZYNY. mialam przemilczec ale postanowilam sie wypowiedziec. te wpisy dotyczace weby sa okropne, nie wiem kim jest ta osoba, ale weba napewno ma jakies podejrzenia kto to jest. przeciez sama pisala ze zna adres weby. dziewczyny moze badzcie troche ostrozne, nie podawajcie adresow swoich innym osoba.widac ze ludzie sa rozni, zlosliwi. KOBIETO zanim napiszesz jakies oszczerstwa, badz obrazliwe slowa pomysl dwa razy. TERAZ DO LUKASA- JAKO ADMIN TEGO FORUM POWINNES KASOWAC TAK OBRAZLIWE WPISY I DBAC O KULTURE NA TYM FORUM. weba uwazaj na siebie.mam nadzieje ze nic ci nie grozi ale na wszelki wypadek.
marzenko ,dziekuje Ci za ten wpis . Nie bralabym na powaznie tego co pisze ta osoba....bo ja adresow na forum nikomu nie podawalam i czesto ktos po prostu chce pokazac sie innym niz jest w rzeczywistosci........ w kazdym razie dziekuje Ci za odwage!!!
thanks for warm words about relationships on distance:) you can't imagine how important to me was reading those words because actually I have fallen in love with italian boy and today, after 4 months I have really difficoult days... Thank you one more time and good luck!!!!
Czesc,
witam w deszczowy (jak zwykle) rzymski poranek.
Weba i inni: internet jest pelen oszolomow, jesli admin go nie "wykasuje" to on sam sie w koncu wykasuje, bo mu sie znudzi, jesli nikt nie bedzie na niego/nia zwracal uwagi.
Wracam do pracki, uch, trudno. Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.
31-49 z 49
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia