przerwa na caffe cz.2

Temat przeniesiony do archwium.
dziewczyny jeszcze raz wielkie dzieki za wczorajsze spotkanie.mam nadzieje,ze chociaz jeden raz w ciagu dnia uda nam sie "spotkac" przy przyslowiowej kawie...no i oby tych spotkan niedzielnych "na rowerach"bylo wiecej...wiadomo o co chodzi...
szkoda ,ze nikogo nie ma.
pa
ciao!!! ja jestem ale dopiero teraz ,dzisiaj pracowalam do pozna..... trzeba przyznac,ze bylo spoko.... aby tak zawsze no to do nastepnej kawy.. pa
Iza a mowilas,ze nigdy tu nie wchodzisz...uwazaj, bo forum wciaga.
pozdr
Witam ....!!!
Wpadlam na chwilke....:-)

Szkoda ze na dzien kobiet mnie nie bedzxie bo faktycznie moglybysmy cos zorganizowac....tzn moze Wam sie gzdies uda wyskoczyc
Ale co sie odwlecze to nie uciecze ...mam nadzieje, ze niedlugo powtorka :-)
a mam madzieje ze Merce szczesliwie dotarla do domu bo jak sie okazalo zostal jeje tylko jeden pociag i byl to Malopensa ekspress..mama nadzieje ze dotarla bez problemu...niesttey nie ma od niej wiesci ale to pewnie przez ten komputer ..co cos im nawala
Buuuu ... nikt nie zawital tu od mojeje ostataniej wizyty...Kasiu...hmm gdzie sie zgubilas? ...szukujem sie juz na piffko na Swietego Patryka ...bo juz mamay marzec a 17 juz niedlugo heheh
jestem i mnie nie ma!!
cos o swietym Patryku dostalam od zuzi ale nie moge otworzyc.boh
ja bede na pewno.
Nio wlasnie tam byla tylko propozycja zeby cos wykombinowac na koniczynkowe swieto :-))) takze bez jakis konkretow tylko propozycja na 17 marca...czyli jakies piffko w jakims Irish pubie...zabrALAM SIE ZA OSTRE WYSZUKIWANIE PUBOW W NECIE , BO OSBISCIE ZNAM TYLKO JEDEN ...UH CO ZA GLUPI CAPS ... Duszka (GHost) gdzies , gdzies kolo Machiaccini czy jak to sie tam pisze (koniec zoltej lini metra w kazdym razie)...no wiec tak ostro szukalam ze az zlapalm jakas nieznosna strone (typu "dziewczynki") ktora wladowala mi sie jako startowa i musialam oczami swieci pozniej dzwoniac do naszedo help desk....a franca nie chciala sie zienic...a le na szcescie sie udal ja usunac..co prawda moj konsultata chyba byl ciekawski i tez na nia wlazl i zrobilo mu sie to samo ...ale wspolnymi silami usunelismy problem hehhe....smiech na sali taki help desk
Aaaaa Kasiu przypomnialam sobie ...slucham polskiego radio przez ta strone http://www.abradio.pl/ ja wybrala RMF ale w eterze z Pl duzy wybor stacji i jest tez link do TVN24 ALE tego nie sprawdzalam...tzn wlasnie sprawdzam ..jest jakis program..szklo kontaktowe
wczoraj dostawalam cholery z powodu radia...za nic nie moglam znalezc pomimo waszych wskazowek...moze teraz sie uda

wyjscie byloby 17.03?w piatek?dla mnie ok!!a wy?
maaaaaaammmmmmmmm radiooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!
dziekiiiiiiiiiiiiiiii
No to ejst piatek i chyba w piatek zeby faktycznie poczuc koniczynkowo-piwna atmosfere :-)mysle ze z nami nie bedzie problemu bedziemy w pracy do 17 a pozniej szybciutko do MI...narazie mowie sama za siebie...wszystkie moje kolezanki mnie opuscily i pojechaly do Polski a buuuuu
Czesc dziewuszki, mam komputer, ktory jeszcze narazie ze mna wspolpracuje i zobaczymy jak dlugo. Tak jak pisalam Wam w mailu z 17 marca nic narazie jeszcze nie wiem bo nie wiem co z tym choler... lotem do Polski. Ale jesli bede w Italii i moje kochanie nie ma innych planow to pewnie ze tak.
Dziewczyny, wlasnie przebukowalam lot i lece 16.03.2006 ale jestem szczesliwa - daga dzieki za maila, tak to bym sie zbierala z tym telefonem. Tak wiec nie bedzie mnie 17 z Wami ale nastepnym razem obiecuje.
Ależ prosze ...ja juz zaczynam byc ekspertem lotowym.:-))))))..ale caly czas nie zastanawia na jakiej podtswie oni odwołali ten lot ...na stronie bookowania biletow podali ze bilety wysprzedane ...znowu jakis przekret cos mi sie zdaje....a to nasz polska linia lotnicza tania ...hmmmm...juz zaczynaja robic jaja....Ale mam nadzieje ze to jednorazowo i dobrze ze wszystko z przbookowaniem dobrze sie skonczylo
Trish to co bedzie z ta kawa w milano?
monika cale szczescie wyjasnilo sie co do podrozy wiec mozesz byc spokojna..."miejmy nadzieje"

Zuzia a ty gdzie sie podziewasz?dostalam 8 maili od ciebie...ani jednego nie udalo mi sie otworzyc!!
na pewno masz sporo pracy!
Widzisz daga zdobylas nowe doswiadczenie i awansowalas juz na eksperta :) Tak trzymaj. Bardzo sie ciesze ze sprawa tak sie zakonczyla, ja tez widzialam na stronie ze ten lot jest oznaczony jako bilety wyprzedane a nie lot odwolany ale coz - moze jakis przekret. Nie moja sprawa, w kazdym badz razie ten nowy lot bardziej mi odpowiada bo akurat wyladuje na urodziny mojej mamy, wiec z jednej strony to wyswiadczyli mi przysluge :)
trish wlasnie czytam o wystawie w Bresci.jest mnostwo do zwiedzania.zrobimy sobie dlugiiiiii spacer kulturalno-naukowy.

wejdz tutaj na pogaduszki!
(komp odzyl)
http://www.lineadombra.it/client/itineraricitta_menu.php?sel=cittaBtn_mc

zrob sobie tez maly spacer wirtualny

a ja spadam
Jestem.. dopiero teraz zobaczylam ze juz tyle pogadalyscie.. a ja pracowalam... uffa...
ooo... i nawet Iza skorzystala z moje linku... wyslala mi smsa i zaproponowala pub in via de Amicis... czyli po drodze z Rowerkòw na Cadorne.. ewentualnie moze byc? a na ktòra sie umawiamy? bo ja ewentualnie bede musiala zawagarowac (yoge mam w piatki)..
Kasiu, nie wiem dlaczego nie otwieraja ci sie moje emaile.. nie mialy zadnych zalacznikòw... boh....
hej dziewoje;-)
wpadam na chwile, wypijam kawe i znikam, Kasik w wolnej chwili popatrze na stronki, oczywiscie,ze pospacerujemy i postaramy sie "odchamic";-)
pzdr dla wszystkich kawoszek:)
dziewuszki zawalone robota!!
a moze tak przerwa na kawe?nalezy sie wam!
Ja juz zmykam na lekcje, pozdrowionka i do nastepnego. Buziaki
hej , hej chwila na kawe zawsze sie znajdzie;) co slychac w metropolii?
trish jestes jeszcze?
pomoz o znawczyni internetowa!
gdzie szukac szkoly podstawowe z klasami mieszanymi w milano.ja juz dostaje bialej goraczki!!!ale jak tylko bedziesz miala czas.nie spieszy sie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka