Birichina 28

Temat przeniesiony do archwium.
Witaj Joasiu! Co slychac u Ciebie ciekawego?Pewnie podkasalas rekawy i zabralas sie rowno do pracy z mieszkaniem......Podziwiam Cie!!Ale nie zazdroszcze przy porzadkach moja droga :))Nie wiem jak w Asti ale na Liguri w Carasco wiosna pachnie i sloneczko przyswieca,chodz czasem jeszcze mrozne .......Po prostu checi do zycia sie budza .



Pozdrawiam cieplutko Twoja imienniczka .
Czesc Sloneczko
u mnie tez wiosenka ostatnio troche wialo ale juz jest ok ...co do mojej pracy to lazienka skonczona wyczyszczona na blysk, dzis poprawie antybagno tak wiec zaraz biore sie za to...co u Ciebie wyzdrowialas jak bedziesz miala normalana zmiane to umowimy sie w Niedziele wezmiemy Cie i pojedziemy do Portofino ..nie wiem czy Ci mowilam o mojej pasji do zbierania szklanyck kulek wypelnionych woda i sniegiem z kazdego miejsca w ktorym bylam, mam juz bardzo duzo kolekcje ...wczoraj na kursiku prawie skonczylam moja spodnice, myslalam ze bedzie trudniej ale poszlo gladko ...jutro mam mercato i zaczynam juz kupowac prezety jak zwykle nadbagaz ale co mi tam ciocia z Ameryki przyjezdza i dla kazdego ma prezet i duzo slodyczy ...wiesz tu u mnie w jedna niedziele nie pamietam dokladnie czy na poczatku kwietnia czy maja jest fiera i pol miasta zajmuje mercato przyjedzaja z innych miast sprzedawcy jak i kupujacy ale mam zabawe zawsze zawita jaks kolezanka i prawie caly dzien zajmuje nam zwiedzenie wszystkich stoisk....w tym roku jak bedziesz chciala zapraszam zreszta dogadamy sie telefonicznie..teraz zmykam wstawic obiadek oggi fagioli Ciao Jo A Dopo
Dawno temu pewna kobieta znalazła żabkę i chciała ja dać na pokarm dla bocianowi, lecz żabka obiecała jej 3 życzenia tylko ze jej mąż będzie miał spełnione te same życzenia, ale 10 razy mocniej. Kobieta zgodziła się i wymawia 1 życzenie:
-Chciałabym być najbogatsza kobieta na świecie.
Żabka przypomniała jej ze jej mąż będzie najbogatszym mężczyzną na świecie, lecz kobieta się tym nie przejęła i zaczęła wymawiać kolejne życzenie:
-Chciałabym być najpiękniejszą kobieta na świecie.
Na to żabka:
-Pamiętaj ze twój mąż także będzie najpiękniejszy na świecie.
-Tak wiem. On będzie najpiękniejszy ja będę najpiękniejszą i będziemy skazani na siebie.
Kobieta myśli nad 3 życzeniem i po chwili mówi:
-Chciałabym dostać lekkiego zawału serce.


Morał z tej bajki jest taki ze kobiety są bardzo przebiegłymi stworzeniami.
..
Witaj "PRACUSIU"!!! HiHi
Wlasnie sie szykuje do pracusi........chodz ,jakos nie mam ochoty.Dzis bedzie bieganina u mnie w pracy.Pewnie nawet nie bede miala czasu wypic tej (ochydnej) kawy z automatu. Wlasnie piluje paznokcie ,bo do jeszcze wiecej porysuje czesci niz zapakuje .Papatki.Buona giornata
Ciao Jo
ja dzis polatalam po mercato i sklepach szukam fajnych butow dla mojej siostry na urodziny w maju ..tak wiec porbilam duzo fotk przeslalam a ona wybierze ktore chce...moj kibic nie poszedl dzis do pracy siedzi i marudzi ma podejrzenia ze ja tu z facetami rozmawiam ..zazdrosnik jeden...kurka nie moge sie juz doczekac maja jak polece do mojej kochanej warszawki ...jutro zabieram sie za malowanie pokoju ...buziaki Biri
Ciao Jo ja dzis biore sie za salon i mam duzo pracy ..udanego weekendu
Witaj Birichina
Wlasnie wrocilam z miasta.Dzis postanowilam zabrac sie za moj taras.Zasadzam kwiatki(mam juz ziemie,bulwy).W dodatku bede chodowac moj ulubiony rosmaryn i cieniutki szczypiorek........z ktorym juz wcinam kanapeczke mmnm.Pychotka!!!
Trzymaj tak dalej z remontem !! Tylko sie nie przepracowuj .......papatki
Ciao Jo
widze ze ciebie wzielo tez za wiosenne upiekszenia domku,ja pod koniec pewnie tez cos na tarasie posadze ,kurcze mialam palec w farbie i mam klawiature upaplana ...milego dnia Jo a wracajac do szczypiorku to ciezku tu dostac taki cieniutki jak u nas,mniam minam z ricotta choc i tak nie jest to ten sam smak co naszego polskiego twarozku..do uslyszenia
Witaj Biri....
Ja juz po obiedzie.
U nas zapowiadalo sie na ladna pogode z rana ,a jest pochmurnie i smutno.
No coz nic na to nie poradze......ale ja sie nie nudze .Wlasnie z Eliza sobie troszke pkotkujemy o jej milosciach.....do zespolu"tokio hotel"-zapalona z niej fanka!!
Pozdrawiam cieplutko Baci,Baci
dziewczynki......dlaczego nie korzystacie z osobistej poczty internetowej?
Dzieki za rade "gosciu"...Ale,kiedy mamy czas to siedzimy na scype....
A poczta coz,nie wiem czy bym sie dokopala do Bri... bo nawet nie mam juz czasu na odbieranie mojej ,nie mowiac juz o jej odbieraniu.Ale dzieki za rade
:))
Bri..... kiedy bedziesz miala czas pogadac na scype?
Chyba,potrzebuje .... zreszta sama chyba rozumiesz ,co....
hmmm,hmmm
Drogi gosciu jesli przeszkadzaja ci nasze rozmowy to jest wiele interesujacych tematow do sledzenia ...Ciao Jo ja juz po mercato ale ide tez popoludniu,upatrzylam sobie ladna sukienke i tak mysle o niej ...ja mam scype aktywny widzialm ze tesknisz za kims .....porozmawiamy
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia