propozycja- Mediolan

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc Wszystkim,
W czerwcu wybieram sie do Mediolanu na 2 miesiace. Zamierzam tam pracowac. Poszukuję osob, ktore wynajelyby ze mna mieszkanie. Jesli jestescie chetni piszcie. To moj adres msn i mail [email]
buziaczki
Claudia
czyli masz juz zalatwiona prace? czy jedziesz w ciemno? bo ja tez chce wyjechac, szukam pracy i mieszkania
Jestem w trakcie poszukiwań ;) Mam nadzieję, ze coś znajde. Mam juz zalatwioną pracę jako opiekunka, ale to tylko kilka godzin tygodniowo, dlatego chcialabym znalezc jeszcze cos, np. jako kelnerka lub animator. A ty juz masz prace?
Dzien dobry!
Co slychac?
KLAUDIA!
Dostalas moje meill?
Mowilem ci moze zamieszkac w moim domu bo sam mieszkam.Tak nie pacisz wejnamowac mieszkania!
MILEGO DNIA OD CLAUDIO @;-)))))))
cosik za dobry jestes;))
ciao! Kasia! co u Ciebie?
ta zapiekanka już zaczyna mnie drażnić....wrrr
hej Karola...jednak zyjesz!! co u ciebie?caly czas w milano?
kasik, jak egzamin???:-) pzdr
musimy sie spotkac koniecznie, bo niedlugo przenosze sie do hiszpanii..pisalam Ci sms..
Karola o Hiszpanii nic nie slyszalam....a egzamin zle,wyszlam po 15 min i pedem do domu by poryczec se troche....poprawka w kwietniu....a co tam-nie moze zawsze byc dobrze i miec same 30/30-haha.cmok
Kasia, widzialas sie znowu z dziewczynami?
w zeszlym tygodniu bylo spotkanie ale ja nie moglam....bedzie cos teraz ....moze w sobote na "notte bianca"???narazie sie umawiamy a czy wypali to nie wiem!!

a Ty kiedy wyjezdzasz?i dlaczego:=))
mam dosyc zycia tutaj...przenosze sie nad morze..:) wyjezdzam za okolo 1,5 miesiaca...tylko jeszcze przed musze sie zwolnic z pracy tutaj
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia