Wiadomości TV it.

Temat przeniesiony do archwium.
Przed chwilą w wiadomościach przkazali, że w Toskanni w okolicy Grosseto zostala zamordowana pięćdziesięciotrzy letnia Polka. [*]
:-O
Misio, to nie jest żart. Z takich rzeczy nie żartuję :(
ale ja się nie śmieje broń Boże ! jestem zaszokowany .... wiadomo coś ponad to ?
cinquantatre-na jakim kanale i o ktorej? Jutro w gazecie beda szczegoly -jesli kogos interesuje moge napisac. Przykre..tydzien temu z kolei utonela honduraska-opiekunka 11-stoletniej dziewczynki. Nie wiem czemu poszly kapac sie w b.niebezpiecznym miejscu. Mala miala pompowane braccioli i sie uratowala a opiekunka-27 lat rzucila jej sie na pomoc bo fala byla silna i walila o skale. No i ponioslo dziewczyne, uderzyla glowa i koniec......tragedia. Poza tym tu codziennie pisza o smierciach i naprawde mozna psychozy dostac.....
Nie znam szczególów. Zwloki byly przykryte jakomś zólta plachta w miejscu gdzie plaża lączy się z jakimiś zaroślami. Wokól widzialam reklamówki i torbe podróżna. Będe sluchala następnych wiadomości dokladniej.
weba, to na regionalnej TG1 z Toskanii.
STRAGE IN VILLA/ MADRE E FIGLIO "FINITI" CON TRE COLPI DI PISTOLA


Brescia, 29 ago. (Apcom) - Tre colpi di pistola calibro 22 alla nuca, così dopo essere stati sgozzati sul divano della taverna di casa posta al piano seminterrato della villetta di via Zuaboni a Brescia
Marzenne Topar, la moglie polacca di 41 anni, e il figlio Luca di 17 sono stati trovati riversi sul divano della taverna.
To jest przerażajace.
Lepper grozi zerwaniem koalicji !!!!
W "Gazecie Wyborczej". po niegdysiejszym artykule Michnika "Nie płakałem po papieżu", ma się uakazać, dla równowagi tekst "Nie płakałem po Kuroniu"
Zdaję sobie sprawę, że to co sie dzieje w Polsce, to... cholera! nie dla takiej Polski się narażalam 25 lat temu!!!!
ok, 53- dzisiaj kupuje tirreno ale maz mi powiedzial,ze byla bezdomna-moze jeszcze nie miala gdzi esie zatrzymac..dowiem sie . A co do "tre colpi di pistola" to nie chce wchodzic w szczegoly ale to zabojstwo nie bylo dokonane pistoletem i bylo mafijnym porachunkiem na tle prostytucji...
Napoli, 6 set. (Apcom) - Un ex prete polacco, Nahacz Janusz, è stato arrestato dalla polizia con l'accusa di rapina, resistenza a pubblico ufficiale e lesioni personali. E' accaduto questa notte a Napoli,
Czy jest ktoś z San Marino,podobno pisali o jakimś polaku co porwał 2 dzieci.Moze ktoś zna szczegóły?
W tej chwili na RAI TRE leci program o stranierach
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka