Kurcze....

Temat przeniesiony do archwium.
... za kilka dni nie bede miala mozliwosci obserwowania tego forum. Vita e dura. Znalazlam tutaj wielu wirtualnych przyjaciol. Dziekuje za wszelka pomoc. Chyba uzaleznilam sie od tej stronki. Żylam z Wami i Waszymi problrmami kilka miesiecy. Juz zaczynam tesknic. Mysle, ze jednak wroce w te klimaty, bo co prawda chodzilam na wagary jak byla biologia, ale chyba kaczki, to raczej powinny wysiadywac jaja w ustronnym miejscu. Musze o tym POmyslec. Jak sie dorwe do kompa do Was siarczyscie pozdrowie.
hej 53...witamy PO wlasciwej stronie;)

trzymaj sie..przeciez swiat to globalna wioska..czy w Polsce, czy we Wloszech..to forum jest takie samo..pzdr:)))
AG
Oooo, a to niby dlaczego nie będziesz mogła ?
Jak to ?
Za dwa dni pakuje swojego laptopika, swoj modemik i nie wiem gdzie mie los rzuci. Jakis czas spedze w Polsce. Obpoje sie piwa i wroce do pieknej slonecznej Italii szukac chleba.
Zostałaś bez pracy?twój podopieczny odszedł?I co ja bez ciebie zrobię?Chciałem ci powiedzieć,że rozkwita nowe życie w pani Gwoździkowej.
a kogo to obchodzi
mnie i 53
Witaj Gwoździku. Wlasnie zauwazylam, ze cie dlugo nie bylo na forum. GRATULUJE!!!
Dzisiejszy wieczor jest ostatni dla mnie w necie. Moj staruszek jest zrozpaczony, ale niestety nie moge kierowac sie sentymentem. Bede zagladac z kawiarenki, a jak bede w Polsce, to od corki. Bedzie Lew czy Bliźniak? Szkoda, ze Misio juz zapadl w zimowy sen. Pozdrawiam ciebie i pania Gwoździkowa.
Buona fortuna!!!
:(

53 nieee....

:(
mam nadzieję ,że szybko wrócisz ... :)
Witajcie mili. Wpadlam na chwile do kawiarenki internetowej aby was serdecznie pozdrowic. Trzymajcie sie cieplo. Papa do nastepnego poklikaniska :)
wracaj szybko, bo cię ze skypa skreślę :))
to gdzie ty teraz jestes 53? wciaz we Wloszech? myslalam, ze juz do Polski wracasz...
Witajcie drodzy. Agatko jestem teraz w Polsce, ale za kilka dni wracam do piknej slonecznej Italii. Na szczescie w Polsce jest ladna pogoda. Przyjechalam wczoraj bladym switem i jeszcze aklimatyzuje sie. Serdecznie pozdrawiam.
powodzenia:)
Od kilku dni jestem juz w Italii, ale jeszcze nie mam netu. Agatko, Azzurro, Inf. Dziekuje za przesylki. Serdecznie pozdrawiam. Brakuje mi wirtualnego kontaktu z fioletowa stronka. Czuje sie bez Was jak sierota.
my bez ciebie też.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Dzieki za przesylki. Zalaczniki odbiore jak bede klikala ze swojego kompa.
Trzymajcie sie cieplo.
a w jakich stronach goscisz?
Kurcze, ale sie tu pusto zrobilo. Pozdrawiam wszystkich. Jestem teraz na wolnym w kawiarence. Nie maja tutaj Skype i GG. Tak wogole zmienilam Toskanie na Lombardie. Musze powiedziec, ze tez jest fajnie, ale szkoda, ze mowia tu dialektem. Zaglebie sie teraz w lekture na tej stronce. Musze wiedziec co sie dzialo w czasie mojej nieobecnosci. Trzymajcie sie cieplo. U mnie brzydka pogoda. Mrzy i pada na przemian.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia