ze wszystkich kolorowych, nasze najlepsze!!

Temat przeniesiony do archwium.
wiecie co, wlasnie przegladalam sobie te inne brzydkie kolorowe fora i stwierdzilam, ze nasze jest jednak najlepsze, najciekawsze i najsympatyczniejsze!!!!
tak trzymac drogie forumfowiczki!! jestem tu z wami od roku i szybko was nie zostawie!!!!!
nie zawsze jest tu tak sympatycznie ,wloski temperament nam sie udziela ;D ,ale przynajmniej nudno nie jest ;-P
hej AMBRA ...widze ze sie pojawilas w koncu , po dlugiej nieobecnosci i zerknelas na forum :):).pozdrawiam
Desminka !!! witam Cie serdecznie :D , cio u Ciebie slychac ? :)
ja Cie rownie serdecznie przywituje ::):):)...a u mnie po staremu jaos sie to wszystko kreci, pracuje sobie i ostatnio tez raczej rzadko bywam na forum..a Ty juz na dobre sie zadomowilas w oddali od naszego panstewka??
Bylo troche nudno jak Ambra byla wyjechana. Na szczescie wrócila.
Czasami Genio z powodzeniem prowokowal, ze nie wspomnę o Misiu, Gwożdziku i innych z cietym jezykiem, którzy nie daja sobie "w kasze dmuchac". Mysle, ze bedzie ciekawie szczegolnie dzisiaj, bo jutro mozemy o godzine dluzej spać ;)
53 wkoncu jestes ! :) jak jestesmy tu w komplecie , to nigdy nie jest nudno :)
tylo Jlo i Gwożdzika brakuje ;)
oj tak...Gwozdzik sie tu dawno do nas nie wbijal :):)...ale moze zawita niebawem
wlasciwie, odkad pamietam (a moja pamiec siega roku) wy, bylyscie tutaj 'od zawsze' ;))
wiec powiedzcie od jak dawna to forum sie kreci? od jak dawna znacie sie i klocicie w tym fioletowym miejscu?
odkad ja sie tu pojawilam heheheheheheh ... nie nie ! 53 byla pierwsza :**
;-)
Gwoździk dzisiaj po południu był i powiedział ,że wkrótce bedą małe gwoździki :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia