nic tu sie nie dzieje

Temat przeniesiony do archwium.
co to tak pusto az sie echo odbija?
nic sie nie dzieje, nikt sie nie kloci, czasem cos tlumaczycie, ale co to za tlumaczenia, krotkie, szybkie i koniec!!
ejjj!!!!!!!!
tematy do dyskusji powoli wyczerpuja sie
Tematy do dyskusji niemoga sie wyczerpac...przeciez gdybysmy zyli 1000 lat i tak nieporozmawialibysmy o wszystkim!
no to ja wyskocze z pytaniem:
czy ktos z tutaj obecnych ogladal film: "Armarcord" ?? Ja wlasnie koncze go sciagac i zaczynam szukac nmapisow. Boje sie, ze nie znajde polskich. wiec czy w takiej sytuacji moge obejrzec go po wlosku? czy nie ma tam dialektow? bo jak sa tam dialekty, to moze zaczac sobie szukac napisow angielskich???
kto mi cos powie na ten temat??
Amarcord (rez. Federico Fellini) zle tytul napisalam poprzednim razem;)
szukasz napisów do tego filmu ?
http://napisy.info/Katalog_am_1.html
http://napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Amarcord&tp=Amarcord&k=
nie wiem, czy sie wcześniej nie pomyliłem
dziekuje;)
zobaczymy czy beda pasowaly do mojej wersji, ale mam nadzieje ze tak
bież te z zielonymi kropkami i zwróć uwagę na ilość dysków, muszą pasować
napisy juz "jedna noga mam";)) tzn. napisy mam, film za 2 godziny, wiec zobaczymy czy pasuja.

kolejne pytanie;))
czy ktos z tu obecnych italianistow wie cos na temat lektury "La bella figura"
czy ksiazka ta nadaje sie do przeczytania dla raczkujacego italianca, i czy wlasciwie jest warta przeczytania???
piccola nic sie nie dzieje bo zle uzywasz kom :) wez przyklad z marka:)))))
Marek sez, "A few days ago police in Poland arrested a 17 year old kid who ran a mini-farm of cannabis inside his PC. The PC was normally used but modded to contain a light source, and keep humidity and temperature at proper levels." Link (Thanks, Marek!)
zobacz na stronie:
http://oknotizie.alice.it/go.php?us=99000f8ea33e590
ten link jest jakis trefny, ale informacja niczego sobie;)
bo to wlasnie o inf chodzilo a jak bedziesz sie nudzic to znikniesz z mapy tak jak znikla polska cala:):
Dal manuale per gli utenti di Windows XP:

…per richiamare la finestra di dialogo Proprietà – Data/Ora e cambiare le impostazioni della data e dell’ora, è possibile anche fare doppio clic sull’orologio nell’angolo inferiore destro della barra delle applicazioni.

Da qui si puo’ inoltre selezionare il fuso orario piu’ appropriato!
Bene! Cioè no!
Nella cartina del mondo che viene disegnata in quella schermata al posto della Polonia c’è un’ampia baia attaccata al Mar Baltico.
na polski prosze;)
jak masz Windows XP:to zobacz mapke zamieszczona w zmianie godzinny i polski nie ma caly swiat jest a polska zniknela zatopiona:((((((((((
hehehh
no faktycznie... a to wlosi odkryli ze mi po wlosku informacje podales?
tak jakis wloch
tak na pocieszenie, przeglądnąłem całą tę mapkę i Bangladesz też jest pod wodą :))
czyli z badgladaszem jedziemy na tym samym wozku, tzn. raz na wozku raz pod wozkiem , albo raz nad morzem, raz pod morzem

to co z ta moja ksiazeczka "La bella figura"??
heheheh ale mamy pomyslowa mlodziez
Temat przeniesiony do archwium.