znudzone nastolatki

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
Mam pytanie INF jakis obywatel wloch wjechal ci kiedys na ambicje czy moze jakies nie mile doswiadczenia kielkuja z twych wypowiedzi tak pytam z ciekawosci :-) j
pytania do infa czemu jest tak uprzedzony nie maja sensu bo i tak nieodpowie!!Mam doswiadczenie w pytaniu go o to!!pzdr!
wiecie co?? mam moze 19 lat ale w sprawie włoch, włochów itp. moge wam powiedziec o wiele wiele wiecej bo sie tam wychowalam i mieszkalam tam 5 lat. znam jezyk perfect i nikt mi nie powie ze to forum prowadza same niedojrzale małolaty!!
a ja Ci moge powiedziec duuuzo o polakach. spedzilam w Polsce 96% swojego zycia;) chcesz posluchac?;)))
L>S aja ci mogę opowiedziec o brytyjczykach, amerykanach, włochach ,hiszpanach i francuzach spedziłem tam 85% swojego zyczia.chcesz posluchac?))))
hahaha. I tylko tyle.
inf... obawiam sie, ze o zadnym z tych narodow nie wiesz "wszystkiego" skoro tak sobie pomieszkiwales... ale zapewne ciekawych historii masz w zanadrzu sporo;) PS: skad u Ciebie taka dobra znajomosc polskiego skoro mieszkasz tu tylko przez 15% swego zycia?:)))LOL
L>S jestem dzieckiem adoptowany. Mam pochodzenie całkowicie Polskie, ale mentalnie mam sobie elementych włocha i amerykana. dlatego te 2 mentalnosci znam na wylot i znam ich wszystkie słabosci. LOL))))
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia