Spotkanie Italianowców w Białymstoku

Temat przeniesiony do archwium.
To oczywiście informacjo-propozycja do italianowców z Podlaskiego, może byśmy się w końcu spotkali przy un buon espresso albo un bicchiere di vino...?
Moja propozycja to piątek 9 marca wieczór - miejsce...na razie chyba do dogadania
Podawajcie własne propozycje i oczywiście informujcie znajomych.
Im nas więcej tym lepiej :)
Jestem za :-) Super. Powiem kilku dziewczynom.
Myślę, że rynek Madro będzie bardzo dobrym miejscem na spotkanie w Białymstoku.
a czemu rynek Madro a nie na Jurowieckiej?:-))))))))))))))))))))
Waszym zdaniem tam mają najlepszą kawę? ;-)
Kochani czy wy nie macie innego miejsca na spotkanie w tym miescie sa przeciez lepsze miejsca .
Co ty mówisz ? Każdy białostoczanin wie, że najlepsze miejsce na spotkania to tylko Madro.
no bez przesady!!!a co niby mozna robic na rynku????chyba se jaja robisz czlowieku!!!
Reginna_delle_farfalle: Naprawdę nie widzisz, że sobie żartuje ? Naprawdę uwierzyłaś mi, że na Madro można się spotkać ? Ohhh

:)
Ale w tym Białym jest duzo italiancow ;) fiu fiu fiu Dobrze wiedziec. Nawet o tym nie wiedziałam. A ja słyszałam, iz popularnym miejscem spotkan w Bialymstoku jest miejsce pod Ratuszem albo przy fontannie. Udanej randki!! ;)
Agnieszka, podaj mi swój numer GG, to pogadamy na temat tego spotkania. Jak nie chcesz na forum, to napisz na maila: [email] Pozdrawiam, Aga
no to od razu widać jacy wszyscy chętni...
ciao a tutti ;))) to już ktoś wymyślił z tym spotkankiem... miło by było ;)) pozdrawiam ;)
CIAO A TUTTI ;) NO I JAK BYLO..) UDALO WAM SIE SPOTKAC? A MOZE BYSCIE TAK PODZIELILI SIE WASZYMI WRAZENIAMI ZE SPOTKANIA..? GORACO POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia