W jakim przedziale wieku jestescie?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
wiosna- do 25roku zycia
lato- od 25 do 4... (to zalezy jak kto sie czuje)
jesien- od 4.... do 69
zima- powyzej 69.

Ja oczywiscie wiadomo ;) wszystkie pory roku. Zalezy od nastroju.
A tak na powaznie, to nick mowi za siebie- jesien.
JA 29 ale czuję wiosnę
Wiosna-18
to ja lato 27
wiosna:) i oby trwala wiecznie;)
ja we wiosnie, ale zaczynam czuc lato :-(
a ja juz w lecie ale to od niedawna :-)
Ja wiosna- 22 , ale czuję sie trochę jak lato:-)
28-wiosna w pelni (przeplatana jesienia)
:-)
przeplatana jesienia?, no co ty Kasia to nie prawda.
kochana Malvo-tak sie dzisiaj czuje-szara,deszczowa(placzaca) jesien...
ps.znamy sie?
oczywiscie i to osobiscie ;-)) zagadka?
Malva czytam,ze mieszkasz w Lodi,pracujesz w centrum...znamy sie?pomijajac fakt,ze ode mnie do Lodi jest kawaleczek:-)
Alessa?Olu to Ty?
choroba za sprytna jestes ;)) Jak kazali sie logowac to juz zapomnialam moje stare haslo i nie znalazlam wolnego nicku podobnego no to nadalam sobie imie, ktore od zawsze mi sie podobalo:)). Tak Kasiu to ja. I nie smuc sie, zobacz jakie slonce na zewnatrz..
LATO od zawsze i na zawsze...innych pór roku nigdy nie czuję w pełni
28:)
babolcu i widzisz,ze jestem i nawet nie dasz znaku....zaczelam podejrzewac cos czytajac o Porta romana,2,5 roku we wloszech itd...juz mi lepiej,wiesz!!!
ps.ale slonca nie widze
Kasia bo ja tak z doskoku:) A wiesz ze Karolina wrocila juz z Hiszpani? A jak to, do ciebie tam slonce nie dociera?
co tam u Was?u Wery?nigdy nie udaje nam sie spotkac:-(trzeba jakos to zmienic...ten moj dzisiejszy ,deszczowy stan ma zwiazek wlasnie z tym,ze zaniedbalam znajomosci,przyjaznie...to jest niemozliwe,ze czlowiek nie moze znalezc choc odrobiny czasu dla siebie w ciagu dnia?kwestia organizacji?pewnie i tak!jutro bedzie lepiej i znowu poczuje sie kochana i pozytywnie patrzaca na wszystko...
no i gdzie jest?znowu Corvetto?moze nareszcie uda mi sie ja poznac
no znowu tam ale szukaja wlasnie mieszkania. Slyszalas ze dziewczyny organizuja znowu aperitivo, tylko ze w niedziele? No a niedziela dla mnie odpada bo nie bardzo mam ochote jeszcze w niedziele tu przyjezdzac :-) U dziewczyn wszystko ok.. Oj ile to czasu minelo, a Monika? jak jej sie zyje w nowym stanie cywilnym ;-))
wiem,Zuzia do mnie pisala.ale dla mnie niedziela tez raczej odpada.pomysle.
Monika i Faust ok.Monika nadal szuka pracy,chodzi na rozmowy no i mysle,ze w koncu cos interesujacego jej sie trafilo-bynajmniej tak mowila ostatnio..niestety na poczatek zacznie od stazu(swiniaki)
moze uda nam sie spotkac podczas twojej przerwy obiadowej?np we wtorek koncze o 12 i moglabym podskoczyc na porta romana?

ps.53 wybacz
z najwieksza przyjemnoscia wtorek, zadzwonie do Karoliny ona jest teraz w domu i tez szuka pracy to moze tez wpadnie i w koncu bedziecie mialy okazje sie spotkac

P.s. 53 wybacz :-)
cudownie.umowimy sie via sms..a tu masz moj nowy adres
[email]
buziaki
katesalvio
ok, buziaki
wyslalam wam emaila.. pa dziewczyny
wiosna..wiosna..wiosna...ach to ty :):)
a za roczek bede spiewala lato..lato..:)

pozdrowienia
Poczatek lata... :-)

PS. Kaska, nie jesieniuj mi tu, bo to do Ciebie nie pasuje.;-P Rezerwuj sobie bilet do Rzymu na kwiecien, mamy zamiar swietowac tu razem z Trish nasze urodziny, wiec ktos musi przywiezc nam prezenty!:-D
jeszcze wiosna patrzac na te kryrerium 24
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

« 

Inne

 »

CafeItalia