W jakim przedziale wieku jestescie?

Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna
O kurczę ja już niedługo lato... Ej tam, cały czas mi się wydaje, że dopiero co zdałam maturę :)
a slyszeliscie taka przypowiesc z ksiazki Solzenicyna?
Bog stworzyl czlowieka, konia, psa i malpe. Czlowiekowi dal 25 lat, a zwierzetom po 50. Czlowiek sie wiec oburzyl i mowi do Boga: "Jakze to, to mnie dajesz tylko 25 lat a koniowi, psu i malpie po 50!?"
Wiec Bog wzial od kazdego zwierzaka po 25 lat i dal czlowiekowi.
Kiedy czlowiek dobiegal setki, podsumowal tak swoje zycie: Dostalem najpierw 25 lat i przez pierwsze 25 lat zylem jak czlowiek, potem dostalem 25 lat od konia i przez 25 lat harowalem jak kon, potem 25 lat szczekalem jak pies, a przez ostatnie 25 lat wszyscy sie ze mnie smieja jak z malpy.
oh Ilecka to Ty mlodziutka jestes:-)
Dee wiem,wiem-przyjedziemy-juz widzialam bilety.
WIOSNA!! i to jeszcze przez najblizszych pare lat...;DDD ;)
Młodziutka? w sumie to wszystkie jesteśmy młodziutkie :)
W tych wyliczeniach to jestem latem i jeszcze cos z okolic odpustu na Sw. Krzysztofa
ja jeszcze wiosna ale juz dosc pozna...a na horyzonie lato sie pojawia :-)..ale nie narzekam bo uwielbiam ta pore roku :)
Oj jestem jedyną(?)jesienią,41 ale wduszy LATO
;)
Jeszcze 2,5 roku wiosny :D
lato w pełni...a w sercu chyba początki wiosny przeplatane z póżna jesienia..
jesień - ale w sercu ciągle maj!
lato, od 1 miesiaca :-)
Zapachniało zajasniało WIOSNA! ach to ty! :))
i w sercu zawsze maj :)
lato, wczesne lato, a od wiosny tęsknie za Rzymem
Ach na szczescie jaszcze lato, ale jesien gleboko w oczy zaglada. A ja tak nie lubie jesieni...;-) Najwazniejsze, ze w sercy ciagle wiosna! (38)
Na jakims temacie znalazłam okreslenie,ze mamy 18 lat+Vat i bardzo mi sie podoba.Wiec jestem w tym przedziale.Wy zreszta tez jestescie osiemnastki z mniejszym lub większym watem
Temat przeniesiony do archwium.
31-47 z 47
| następna

« 

Inne

 »

CafeItalia