le studentesse polacche sono troppo carine ??

Temat przeniesiony do archwium.
http://www.adnkronos.com/IGN/Esteri/?id=1.0.843843391

...sprobujcie to powiedziec panom na onecie:D
povera Magda :P forse adesso dovrebbe andare in Italia per fare "la concorrenza" ;)
perché le donne inglesi sono brutte :P va be' forse adesso esagero un pò (intenzionalmente:) ma ho visitato questo pease qualche volta e non ci ho trovato una donna davvero bellina :)
masz rację MK, zgadzam się z Tobą...
o! dobrze, że mnie poparł jakiś męski głos, bo jeszcze ktoś mógłby powiedzieć, że pisze tak tylko ze względu na babską solidarność.
no to chyba każde dziecko wie, że Polki są 1000 razy ładniejsze niż Angielki. Tyle że uważam, że niektóre Polki powinny być troszkę bardziej samokrytyczne wobec siebie, bo nie znaczy że jak któraś jest Polką to od razu przez to jest piękna :)
zgadzam sie! Ale Faccia, mam nadzieje ze ta rada do nie do mnie bezpośrednio :) ja mówiłam ogólnie no i nie jestem narcyzką ;)
Popieram Faccia(e) polki są milion razy ładniejsze od Angielek.
nie, ja Cię nie znam... nie moge mówić o kimś, o kim nie mam zielonego pojęcia (co najwyżej fioletowe, ale też bardzo znikome, choć mimo wszystko bardzo miłe) :)
moim zdaniem 2 miliony bardziej ;) kto da więcej? :)))
a ile mamy Polek? 20-25 mln? no to 20 milionów razy !!! :D
Le Polacche sono le donne più belle del mondo!!!
A żeby było sprawiedliwie, to mają o sobie często także zbyt wygórowane jak sądzę mniemanie :)
kwestia gustow , moim zdaniem np. piekne sa brazylijki czy peruwianki....
DE GUSTIBUS:)
ja np chcialabym wygladac jak azjatka ...iran irak indie i te strony ..no np.taka claudia lynx albo a.rai:)) lol a jestem biala blondyna z blekitnymi oczami...najwazniejsze ze sie podobam mojemu mezowi:)
ale chodzi chyba nie o typ urody, tylko o statystyki: ile procent kobiet - na liczbę wszystkich osób płci żeńskiej w danym kraju - jest pięknych. Np. w Polsce może być 80%, w Anglii 40% a w Niemczech 30% :)
tylko, ze koniec koncow to i tak bez roznicy... odsetek zdrad pewnie jest podobny:(
>kwestia gustow , moim zdaniem np. piekne sa brazylijki czy
>peruwianki....
>DE GUSTIBUS:)

w 100% się pod tym podpisuję....
mi słowiański typ urody w ogóle się nie podoba, a pewnie komus innemu śródziemnomorski itd. itp. ...więc o czym tu dyskutować?
http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=17&news_id=153487&layout=1&forum_id=29504&page=text
a tak jeszcze a'propos tego artykulu... ciekawe co by sie stalo gdyby do polskiej szkoly przyszla bardzo piekna Rosjanka i po kolei zaczela podbijac serca uczniow plci meskiej. jak zareagowalyby kolezani? a teraz troche inna sytuacja: ta nowa uczennica to Amerykanka... myslicie, ze bylaby roznica? bo ja sadze, ze tak...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka