szukam materialu na meza ;D

Temat przeniesiony do archwium.
taki dzolk ;) ale jakby ktos byl chetny to prosze zostawiac CV na forum ;)
Hehe,może tak przy okazji List motywacyjny i 3 zdjęcia:))
jesli ktos ma ochote to bardzo prosze ;) haha
No niezle,ja niestety nie skorzystam bo na męża to ja się nie nadaje bo w metryce urodzenia mam płeć:kobieta:))haha
Ale trzymam kciuki i życze powodzenia w poszukiwaniach:))hehe
no ja tez w takim razie nie bede miala zdanego pozytku bo nie zwyklam biegac w paradzie homoseksualistow po krakowskim rynku i obrywac jajkami po glowie hehe
nie musze chyba pisac ze skoro szukam meza to musi on byc plci przeciwnej a ja w dowodzie tez mam napis "FEMALE"
dzieki porzyda sie ;)
To jeszcze nakazuj dołaczenie opłat skarbowych,zaświadczenia o stanie zdrowia, zaświadczenie o stanie majatkowym.
a Twoje zdjecie mozna gdzies zobaczyc?:))
widze jest duże zainteresowanie:))haha
:))
hehe:)))))
jesli tak bardzo zalezy Ci na zdj zajrzyj na

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=125532530
lol to ja sie zglaszam^^ xD
cos i sie wydaje ze Cie wykasowali :))
mnie? :P
na myspace? nie poprostu nie wkleiles całego linka ktory podalam ;P
fajny tatuaz:))
dzieki :)
kurcze mialas racje :)) fajne zdjonko, ja tatuazu nie widzialem bo nie jestem zarejstrowany i nie chce mi pokazac :)) trudno sie mowi :)
hahahaha no szalejesz mary szalejesz, trzeba bylo mi powiedziec to bym ci znalazla jakiegos(no wczesniej bym go przetestowala odpowiednio;]) a tak wogole to przyjedz do katowic tu pelno sie kreci chetnych :) no przed moim blokiem to na pewno znalazlabys odpowiedniego tylko wybierac jaki kolor dresu ci sie najbardziej podoba;]a tak wogole to zrobilas sobie TATUAŻ :O no i nic mi nie powiedzialas heh no w takim razie sie musimy spotkac w ten piatek na piwku to mi pokazesz;) acha i nie pisz na komorke bo cos chyba schrzanilam :/ i mi nie dziala:(
ej Klaudek uzywanego to ja nie chce a dresow to mam pelno na Nowej Hucie w Krakowie ;) :P jak chcesz to moge ci podeslac cala bande :>
podeślij, ze mną nie mają żandnych szans ;]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia