jak to jest z wlochami po slubie???

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Mam male pytanko jak to jest z wlochami po slubie czy sie zmieniaja i jak traktuja kobiete?jest tu jakas polka ktora ma obecnie meza wlocha i czy bardzo sie zmienil po slubie?
to nie jest kwestia narodowosci tylko danej osoby. Normalne jest ze jezeli jest sie z kims dlugo w zwiazku, jeszcze przed slubem, to nie jest tak samo jak w pierwszych miesiacach bycia razem. Na to czy ktos potem sie zmienia ma wplyw wiele czynnikow.. ale na pewno nie kwestia czy ktos jest wlochem czy polakiem.
Piccolina dziwne pytanie zadalas.Przeciez nie wszyscy sa tacy sami.Masz obawy przed slubem?a ktoz ich nie ma lub nie mial?Ale nie mozna opierac sie na opiniach innych ludzi,na tym co ktos opowie.
Tez tak uwazam,bo znalam duzo polakow mezczyzn i stwierdzam ze byli znacznie gorsi i pazerni.Trzeba trafic chyba na dobra osobe jednym slowem bez znaczenia jakiej jest naraodowosci!!!ja jestem bardzo szczesliwa z moim amorem ale duzo ludzi w Polsce mi gada bzdury o Wlochach,ze sa tacy i siacy a ja tylko slucham i przepuszczam jednym uchem.Znam tutaj we Wloszech moze z 5kolezanek co podzielaja moje zdanie gdyz rowniez maja chlopakow wlochow, a wniedziele bylam na chrzcie polsko-wloskiej rodzinki i super to wygladalo!!!
Zgadza sie, to nie kwestia narodowosci. Wydaje mi się że każdy (chcociaż troszeczke) zmienia sie po ślubie, w koncu zmienia sie cale zycie.
Piccolina czemu zmienilas nick?Nie jestes sweetkate84?
Kasiu z Milano a skad wiesz ze bylam Sweetkate?:)moja siostra uzywala tego nicku kiedys teraz chcialam dodac moj tak jak mnie nazywa amore:)
jesli zadajesz sobie takie pytanie chcesz przez to powiedziec ze w jakis sposob docieraja do Ciebie komentarze innych lub troche sie wahasz. Jesli jeste pewna osoby, z ktora jestes to pyanie nie ma racji bytu. Oczywiscie mysle ze duzo osob ma czasem watpliwosci i obawy co jest normalne, ale my tutaj nie jestesmy w stanie odpowiedziec na tego rodzaju pytanie, kazdy moze wypowiedziec sie ale bedzie to zawsze jednostronny punkt widzenia na podstawie wlasnych doswiadczen.to czy ktos sie potem zmieni jest nieprzewidzialne, nawet najcudowniejsza osoba pod wzgledem jakis wydarzen moze sie zmienic. Moze sie zdarzyc ze np. ty cos zrobisz czego zalujesz i wtedy zmieniasz sie zarowno Ty jak i osoba z ktora jestes, mozna tak spekulowac.
To co mowia inni, moim zdaniem nalezy w pewien sposob brac pod uwage, bo kazdy ma cos do powiedzenia ciekawego, ale nie brac tego do siebie, bo w koncu jak doswiadczenia innych maja sie do Ciebie?
tutto qua.
zaczal wiecej sprzatac :)))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia