chcialabym poznac kogos ktoma swoja milosc z wloch

Temat przeniesiony do archwium.
poznalam pewnego wlocha w pazdzierniku ubieglego roku, poza codziennym czatowaniem,nie mielismy okazji sie spotkac, mimo iz bys my chcieli
chcialabym poznac kogos kto ma swoja drugo polowe z wloch,by dowiedziec sie wiecej o mozliwaosciach podrozy,by sie wesprzec,pogadac o tym, jestem z okolic katowic,jesli jest jakas osoba zainteresowana mozecie do mnie napisac i podac ma gg,skype,
jest mi trudno, nie mam z kim o tym porozmawiac,i zeby jescze zrozumial
pozdrawiam
czesc, ja swojego chlopaka poznalam w wakacje po 3 roku studiow (teraz jestem jzu rok po studiach). Pracowalam jako Au Pair u bardzo fajnej mlodej rodzinki, a on byl najlepszym przyjacielem mojego 'szefa'. Po jakims czasie postanowilismy sprobowac, ale niesety po miesiacu bylam zmuszona wracac na studia do Polski - gadalismy praktycznie codziennie na messengerze, a zobaczylismy sie ponownie po 3 miesiacach jak przyjechal mnie odwiedzic. jak masz ochote to napisz do mnie [email]
oj ja jak bylam mlodsza tez tak sie podniecalam :D:D:D dlatego Cie rozumiem, szczegolnie gdy byly to moje pierwsze wloskie znajomosci, czulam sie jakbym Pana boga za nogi zlapala hehehehe.Po pobycie we wloszech i obcowaniu z nimi na codzien totalnie mi przeszlo, to faceci jak kazdy inny, no oczywiscie przystojniejsi i o wieleee wieleee cwansi, no i musze przyznac ze maja tez maniery i gest szczegolnie na poczatku,jesli juz podrywaja i umawiaja sie to z klasa, w polsce bywa z tym roznie:D. Ale i tak juz nie mowie ze kocham wlochow, kocham poprostu wlochy :D
Zycze Ci powodzenia oraz innym.
hej jak chcesz z kims porozmawiac o Twojej przygodzie z wlochem to pisz na moj numer gg 1[tel]. ja jestem w zwiazku z moim Italiano od trzech lat i wcale nie jest tak rozowo.tami
Ja od dwoch lat jestem zona Wlocha. Zwiazek jak kazdy inny. Sa chwile lepsze i gorsze ale jak sie kocha to wszystko jest do przezycia. Ja na mojego nie moge narzekac. Jak na razie sprawdza sie dobrze w roli meza:)))
z jakiego jestes miasta?
ja mieszkam w okolicach katowic:)
dziekuje za odpowiedzi, poznalam dzieki temu forum wiele osob ktore mi pomogly i pomagaja :)
,a jestem dokładniej z okolic Mikołowa :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia