Czy Polacy się lubią?

Temat przeniesiony do archwium.
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3679
inf.jakbys ty to pisal.i uwazam,ze polacy sie bardzo nie lubia.nie ma pomiedzy nimi wiezi tak jak pomiedzy ukraincami czy marokinami-oczywiscie sa wyjatki od regoly.ale dlaczego?moze dlatego,ze zazwyczaj sie krytykuja nawzajem a nikt krytyki nie lubi potem powstaja rozne nieporozumienia.a moze pokolenie naszych rodzicow to komunistyczne bylo chorym pokoleniem i teraz nasze ma jakas szanse na to zeby bylo lepiej?patrzac na moj przypadek wierze,ze jest to mozliwe.moi najlepsi przyjaciele napoczatku byli moimi wrogami-dziwne ale prawdziwe-sama nie wiem dlaczego.trzeba byc dobrej mysli i pamietac,ze to my jestesmy przyszloscia a nie dziadki.
fufi mam nadzieję że masz rację . Na pewno teraz zacznie się powoli wzmacnianie więzi społecznych. Pozdrawiam
i tego zycze kazdemu.
fufi i zmiany metalności wielu Polaków
inf. mam ptanie? czy tobie sie nudzi?? chyba caly dzien przesiadujesz przy komputerze zeby zeby znalezc jakies ciekawe linki dot. zlych opin o polkach, wlochach itp...hmmm..wiesz nie rozumiem za bardzo twojego zachowani...ale ok
pozdrawiam;)
Mala izka:) Humorek nie dopisuje )))
inf. dopisuje dopisuje!!! nawet bardzo, ale nie powiem...irytuja mnie te twoje wszystkie komentarze na temat wlochow i tego spoleczenstwa...
Mala izka:) to cię irytuje to co wypisuję na forum. Jakieś problemy sercowe?
inf ,
dzieki za Twoja krotka recenzje odnosnie linka,ktory wkleiles na innym temacie,bo chociaz wiadomo co myslisz o tym ,o czym byla tam mowa....wiesz,mysle ,ze o wiele lepiej jest miec do czynienia z kims,kto ma jakies tam wlasne zdanie ,poglady,cos do powiedzenia....a nie popisuje sie wklejaniem stron ,artykulow itp...po co to??prawie nigdy tego co wklejasz nie komentujesz!!!wiec po co wklejasz??najwidoczniej dany artukul musial wywrzec na Tobie jakies emocje,zainteresowanie skoro uwazasz ,ze jest godny uwagi forumowiczow??Byloby duzo ciekawiej,gdyby Twoje zainteresowanie danym linkiem zostalo podzielone na forum,bys napisal co o tym co wkleiles myslisz!!!A tak,taki suchy link,ktory widnieje sobie na kazdym nowo-otwartym przez Ciebie temacie doprowadza do lekkiej nerwicy!!!Grasz na nerwach takim zachowaniem.Mozliwe,ze masz dobre intencje...mozliwe,ze kazdy wklejony link to skarbnica wiedzy,to nasza salvezza...no ale dodaj cos od siebie!!!

ps.wystarczy kasia,gdy sie do mnie zwracasz(miano mozna sobie podarowac:-)
ps2.niente di personale:-)
ludzie! jacy Marokini? to są Marokańczycy!
jakaś nowomowa ehh
:-O
kasia faktycznie masz racje
inf rozwin Twoja mysl!O co chodzi z ta racja?z czym mam racje?gadaj chlopie:-)
kasia będę starał się pisać więcej od siebie i dzielić się swoimi wrażeniami
kasia będę starał się pisać więcej od siebie i dzielić się swoimi wrażeniami
Birba 2 -la vendetta:-)

ps.dziekuje inf....
taka gwara wyobraz sobie
problemow sercowych nie mam!!! dlazcego wysuneles taki wlasnie wniosek???nierozumiem!
Temat przeniesiony do archwium.