czy sa tu jacys Polacy z Monzy?lub Mediolanu?

Temat przeniesiony do archwium.
szukam Polakow mieszkajacych w Monzy lub Milano!! piszcie!brakuje mi tu znajomych!
czesc Daktylku
ludzie sa i w Milano i w Monzy...wpadnij na aperitivo polskie w ta sobote na Porta Romana 106 do lokalu Palo alto i poznasz za jednym zamachem ponad 50 Polakow:-)

wejdz na www.barpolska.com i dowiesz sie wszystkiego

ps.do zobaczenia w sobote
pozdrawiam

kasia
hej dzieki kasiu za odpowiedz! jak mi sie uda to chetnie przyjde i moze zabiore ze soba mojego fidanzato to sie troche rozerwie, mysle ze rowniez wlosi maja tam wstep, no nie? podam Ci moj numer gg jesli masz ochote to sie odezwij do mnie, chetnie dowiem sie czego na temat zycia w milano gg 1[tel]
Daktylku,nie mam gg...ale mozesz napisac na [email]
jezeli chodzi o Twojego narzeczonego,to jak najbardziej ma prawo wstepu...wiekszosc z nas bedzie z mezami,chlopakami itd wiec no problem....moja przjaciolka Kasia mieszka w Monzy,wiec jesli bedziesz ,przedstawie was sobie:-)

ps.mailem umowimy sie co do rozpoznania sie wsrod tlumu ludzi:-)
ok nie ma sprawy.ja pogadam z miom chlopakiem i napisze Ci na maila, co i jak ustalilismy. a z Twoja kolezanka chetnie sie poznam ,bo szczerze mowiac mam dosc tej wloskiej nudy a tu w Monzy nie znam nikogo choc jestem tu juz od pol roku, uffa!
Czesc dziewczyny,
To jak Kasiu widze ze bedziecie w sobote?
ja postaram sie byc jak nic sie nie zmieni. dam jeszcze znac.papa
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Kultura i obyczaje