Spotkanie w Poznaniu:)

Temat przeniesiony do archwium.
Skoro osoby które przebywają w Italii z Katowic,Wawy,Wrocławia itd orgaznizują sobie spotkania zróbmy i my:)Czy sa tu osoby z Poznania lub okolic które są bardzo związane z Italią i chciałaby się poznać bliżej?Piszcie i zoorganziujmy jakiś wypad żeby lepiej się poznać:)Ciao!
hello! ja jestem z Poznania:) coprawda z Wlochami za wiele mnie nie laczy ale przez rok uczylam sie italiano;)o! a tu gdzie teraz jestem jest duuuzo Wloskich turystow:))) jesli spotkanko byloby miedzy 15.10 a 9.11 to chetnie przybede (jesli mnie zechcecie);) ciao
Ja też byłabym chętna;-)
Pozdrawiam!
To narazie jest nas 3:)To kiedy robimy spotkanie?:)
ja też jestem chętna na spotkanie w poznaniu:)
no to fajnie:) mam nadzieje, ze bedzie to jakos w tych dniach, o ktorych napisalam wyzej:)
To juz znalazyście 4-tą osobę. Ja również jestem związana z Poznaniem,5 lat życia tam spędziłąm. Jestem chętna. Tylko gdzie miało by się odbyć to spotkanko?
WItajcie!!!Co powiecie na przyszły weekend tzn 29,IX?Byłoby super spotkać Was i pogadać w końcu mamy wspólny temat ITALIA:)Dajcie propozycje gdzie i o której godzinie!Pozdraiwma!!!
oj chyba cos nam z tym 28IX nie wyszlo....ja w sumei nei sprawdzlalam dawno wpisow i nawet przyznam sie szczerze ze zapomnialam;P
To zoorganizujmy następne:)Kto chętny???
ja moge byc tam od 31/10 :)
jak "ekspert na wolski zagadnienie" !!!!!!

Leonardo :)
[gg]
Leo wporzo gość,już go poznałam i nawet widziałam:)Chętnych zapraszamy do Poznania na przyjazd Leona:)
Ja nadal jestem chetna na spotkanie:)
Martuśka oto moje [gg] napisz do mnie,nie było mnie teraz trochę latania miałam.ale teraz już będę cały czasw Poznaniu...
ja od 15.10 jestem w Poznaniu:)
leoland ciekawe jakie to są włoskie zagadnienia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Programy do nauki języków